Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem hamis barát?

Csak szerintem hamis barát?

Figyelt kérdés

Van egy barát aki folyton kritizál társkereséssel kapcsolatban.

Múltkor ismerősi körben elhívtam egy lányt de mivel barátja van ezért mondta hogy sajnos nem tudja eldogadni a meghívást. Erre a haverom elkezdett osztani hogy nem igaz hogy őt nem tudom felszedni hisz nem is nagy szám a csaj (mármint ő mondja nem én). Erre mondtam neki hogy barátja van és tudom hogy igazat mondott mert aztán láttam a facebookján is. De erre osztott tovább hogy ha bejövök valakinek akkor nem számít hogy van-e barátja.

A múlt heti eset pedig kiverte a biztosítékot. Van egy lány akivel az utóbbi napokban egy buszon utazunk és neha szemezünk. Egyik nap a haverommal mentem amikor a lány is buszon volt tőlünk távol. Mondtam neki hogy úgy tervezem hogy most megszólítom ezt a lányt, mindig előttem 1 megállóval előbb száll le és utánna megyek mert nincs mit vesztenem. Ha már sokszor szemeztünk akkor csak nem veszi zaklatásnak. Erre mondta a haverom hogy oké. Kivártam a pillanatot, lattam hogy a lány készül leszállni, mondtam a haveromnak hogy akkor most megyek. Erre mondta hogy sok sikert de szerinte ez marhaság és nagyon kevés nőnek jön be ez a leszólítás. És ez kiborított. Végül nem mentem a lány után. De az dühít hogy pont akkor mérgezte negatív gondolatokkal az elmémet amikor nagyon nem kellett volna. Azóta szóba se állok vele.


2018. máj. 26. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A haverod egy segg már bocs. Találsz jobb havert.
2018. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem a legjobbat próbálja meg kihozni belőled még akkor is amikor épp nem vagy a topon,az nem igazi barátod.Akik kritizálnak,beszólogatnak azokat azokat legjobb kiiktatni az életedből.Hidd el hosszútávon boldogabb leszel nékülük.
2018. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
A "barátod" meleg és azért teszi, amit tesz, hogy ne legyen kapcsolatod nőkkel, így az "övé lehetsz".
2018. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!