Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ennyire köcsög a...

Hogy lehet ennyire köcsög a barátnőm, amiatt, hogy engem behívtak állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Közösen beadtuk egy helyre az önéletrajzunkat, diákmunkára. Engem egyből visszahívtak és behívtak, őt nem. Sajnos azért, mert én pénzügyre járok és ő nem, ezért nem kell nekik. Ráadásul más iskola, ez elismert főiskola, az övé nem, ráadásul foszk-ra jár.

Teljesen őrjöngött, hogy ő szerezte a munkát, meg neki köszönhetem, végigpofázott még a nővel beszéltem, nem is emlékszem, mit mondott. Náluk voltam és közölte, hogy menjek el, ő inkább tanul.

Arról nem beszélve, hogy hullafáradtam jártam vele a várost munkaügyben...

Ez egy nyamvadt diákmunka.



Meg pár éve azt csinálta, hogy leejtette náluk a lépcsőn a telefonját és eltörött a kijelzője. Azt hazudta otthon, hogy én voltam részegen, ezért ne szóljanak nekem... Ekkor kellett volna rájönnöm, hogy kicsoda.


2018. máj. 26. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a kapcsolatot vele. Ez nem barátnő.
2018. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Pár hét múlva hazudd neki azt, hogy nagyon jól keresel. Sziven szúrás :'D
2018. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm Istenem, hogy nem nőnek születtem. Áldott békés szombat estét. Ámen.
2018. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ilyen barátnőd van, nem kellenek neked ellenségek. 2in1 Akár meg is mondhatod neki.


Remélem, eljöttél tőle, amikor erre utasított. Jó messzire és jó hosszan tartóan.


Készülj fel, hogy nem sok húzásod van már hátra, és ha megszakítja veled a kapcsolatot, azért is te leszel a hibás. Bonts pezsgőt!

2018. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem azért ilyen veled, mert már ebből a pár sorból is lejon hogy annak ellenére hogy egy nulla vagy, mégis iszonyat nagyképű, tehát azért köcsög mert irritálja az hogy milyen silány ember vagy
2018. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Miért lennék nagyképű??????

Én vagyok az, aki mindenben segít neki, mindenhova emegy vele ő meg bocs, nem ér rá...


Amúgy az nem nagykép<ség, hogy én alapképzés psz-re járok és felhívtak a bérszámfejtői állásra... Mondhatnám, hogy tetszett nekik a fényképem, de nem igaz.


Ő a nagyképű, ha ezt nem érti meg. Nem jó az iskolája, ehhez.

2018. máj. 27. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező ne hallgass az 5. válaszolóra, egyáltalán nme vagy nagyképő, te mentél jobb helyre továbbtanulni, így nyilván téged választanak. Egyébként tényleg szakítsd meg vele a kapcsolatot, egy normális barátnő örül a másik sikerének (pláne, hogy annyi diákmunka van...) másrészt nem hazudik ilyen hülyeséget a barátnőjéről, csak hogy a saját irháját mentse....
2018. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
szerintem nagyképű vagy rettenet unszimpatikus...
2018. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyképűség...

Más szakra járunk, máshova, ez az oka...

Mit mondjak mást????

2018. máj. 27. 13:11
 10/15 A kérdező kommentje:

Bérszámfejtésre pénzügy-számvitel alapszakost, aki mindjárt végez egy jó helyen, vagy egy tavaly indult szakon gm foszkot.


Nem ledegradálom, egyszerűen nekem van, illetve lesz végzettségem hozzá.


De amúgy nem is megyek el oda, nagyon kevés a fizetés.

2018. máj. 27. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!