Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az aki ilyen...

Milyen ember az aki ilyen miatt letilt? :D

Figyelt kérdés

BL döntő volt,a Liverpool legfontosabb emberét szándékosan lesérítette a Madrid,írom a Realos havernak,hogy a balhátvéd megúszta mára a sz.ptatást,meg hogy sportszerűség Rejál módra meg 1-2 szép szó,ő meg "kussolsz,így is kikaptak volna". :D És letilt.

Nem értem,ő az én csapatomra 100-szor több sz.rt szokott dobálni,mert az én csapatom nem divat és nem szokott annyit nyerni,de neki szabad,nekem nem mert besértődik,mekkora punci :D Mondjuk mindig is ilyen volt,de legfőképp ősz óta ilyen,engem is a hátam mögött nem rég átvert,mindenkinek beszól,csúnya dolgokat vág mások fejéhez,flegma,aztán ha megsértődnek rá visszanyalja magát,ha meg rá mondanak valamit akkor már egyből csicskák :D Komolyan hogy lehet valaki ilyen szinten 18 évesen? Mondjuk azt se értem,hogy már hónapokkal ezelőtt mért nem hagytam őt a fenébe mert az ilyen haver nem haver.

Nem is ez az első,hogy írtam valamit heccelésből ami nem tetszett neki és letiltott,aztán estére visszavett :D Idióta komolyan

Mivel úgy ismerem,hogy úgy se lesz így végig ezért megkérdezem,hogy szerintetek legyek kemény és ignoráljam innentől? Már csak azért is gondolom ezt,mert ugye pénzre,kajára mindig jó voltam,szeret kéregetni szóval ja,pl.egy 4000 FT-os belépőt is álltam neki és persze 1 fillért se láttam belőle vissza. :)


2018. máj. 26. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanolyan féreg mint a ramos.
2018. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pics.ba a gyereket

Nekem is van egy ilyen haverom,nem tudom hogy eddig én hogyan nem küldtem elmelegebb éghajlatra

Suliba mindíg másokkal lóg,bár néha azért oda jön hozzám is,de ha kell valami akkor én vagyok az első.Szó szerint az első

-Ja figyu,anyukám nem engedi,hogy megrendeljem ezt meg azt,rendelhetem hozzád ?

-Ja figyu,nincs nálad egy pár száz forint,kéne erre meg arra


Stb,stb.Messengeren láttam telefonjába,hogy kikkel beszélget,és kb én voltam az utolsó az osztályból.

Szerintem jövő évtől hagyom én is.Mondom majd neki,hogy anyáddal szórakozzál

2018. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a másokkal lógás nála akkor volt,mikor épp rosszba voltunk vagy inkább úgy fogalmaznék,hogy valami indokolatlan oknál fogva besértődött és hirtelen én meg a 3.személy aki van ebben a trióban csírák lettünk. Akkor megy jópofiskodni olyanokhoz,akikhez azelőtt egy szót is alig szólt :D Ezt nem értem,hogy akik elvileg a haverjai miért nem tud velük normálisan viselkedni,mással meg jópofi. Most lett egy lány barátunk is,annak is gondol egyet,nem ír vissza,vagy csak flegmán pedig tök rendes aranyos csaj de ha olyan kedvében van úgy viselkedik vele mintha a tulajdonában lenne,a csajt se értem,hogy miért áll még vele szóba..


Ja meg a kéregetés,anyuja nem adott pénzt az autó kiállításra :D

2018. máj. 26. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Hát jó barát akkor :D

Engem is tiltott már le a srác,akiről írtam,mert megvicceltük egyik haverommal :D Nagyon durván túlreagálta a dolgot,mondanom se kell.De én kiosztottam múltkor.Besértődött,és elkezdett kurv. Anyázni.Mondtam neki,hogy bezzeg amikor kellett a pénz meg rendelhettél ebay-ról akkor nem volt kurv. az anyám mi ?

Akkor kicsit elhallgatott,látszott rajta,hogy nem tud vissza vágni semmivel.Amúgy ha van kedved írhatok még a srácról

Itt nyíltan nem merek,nehogy észre vegye.A sorsnak jó humora szokott lenni,tuti hétfőn mondaná,hogy jól kibeszéltem :D :D

2018. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor át tudjuk érezni egymás helyzetét :D

Írhatsz még érdekel meg az is,hogy miket mondtál te is ha épp meg volt neki a menszesze :D

2018. máj. 27. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom... A tegnapi meccset csak azért néztem, hogy felfedezzem a jövő sikeres színészeit 😊🤗

Akar mindkét csapatból bőven. (Nem szurkoltam egyik csapatnak sem.)

2018. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!