Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges hogy emiatt bunkó...

Lehetséges hogy emiatt bunkó velem a haver? Irigy? Vagy csak ennyi az agyi szintje?

Figyelt kérdés

Mindenféle trágár szavakkal szokott megtisztelni,olykor a "Kussolj" felszólítást is használja,de bezzeg ha kell valami akkor nagyon jó haver vagyok. Szóval úgy kezel mint egy kutyát. Bár ez sértés egy kutya felé...

Van 1 csaj,akinél full dedós módon úgy tesz mintha ki nem állhatná és ronda lenne,közben meg lesüt róla,hogy ágyba vinné,már elég azt is megnézni,hogy mikor az a megálló jön ahol a csaj szokott szállni,mindig nézelődik,hogy fel-e száll. Mikor meg más fiúval dumál árgus szemekkel nézi.

Na és ez a csaj,most nem nagyképűsködni akarok,de általános óta engem bír a legjobban,régebben még meg is cuppantott nem egyszer de valszeg az már elfelejtődött. Visszatérve: A viselkedése ezt mutatja legalábbis. Engem piszkál a legtöbbet,engem hívogat ide-oda,ölembe ül,meg ilyen burkolt utalások és ezt a haver is látja/hallja.

Ebben az évben egyre romlott a viszony,de nem miattam az biztos,én mindig korrekt voltam,csak ő ment le egy 11 éves szintjére. Mit kezdjek vele? Olyan mint egy időzített bomba,sose tudni mikor leszek neki hirtelen csicska,vagy b..zi vagy akármi és sértődik be..


2018. máj. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármennyi információt is adnál nekünk, nem fogjuk tudni meghatározni, hogy mi játszódik le benne mindeközben / mi váltja ki belőle ezt a viselkedést feléd.


Az lenne a legésszerűbb, ha majd tőle kérdeznéd meg holnap a kisegítő iskolában.

2018. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Holnap nincs iskola,mivel végzősök vagyunk :/ :D

Mondjuk sajna ő nincs azon a szinten

2018. máj. 27. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bas.sza a csoret hogy a csaj aki neki tetszik nem viszonozza, sot a haverjara bukik nem pedig rad, tehat ja, irigy.


Ez nem is fog magatol megvaltozni, ahogy telik az ido egyre frusztraltabb lesz, kibeve ha elfelejti a csajt.


En a helyedben megmondanam neki ha legkozelebb is bas.zakszik veled hogy szepen beszeljen es viselkedjen mert ha nem akkor megszakitod vele a haversagot. Ilyen egyszeru.

2018. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pedig rá*
2018. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!