Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked még eszedbe jutnak azok...

Neked még eszedbe jutnak azok az emberek, akikkel interneten voltál kapcsolatban régen?

Figyelt kérdés

Olyan emberekre gondolok, akikkel régen napi kapcsolatban voltál az interneten.


Sokszor beszéltettek, megosztottátok egymás gondjait, bajait, és sokat jelentett neked az adott személy, majd egy nap valami okból kifolyólag nem beszéltettek többet, megszakadt a kapcsolatotok.


Nos, és eszedbe jut -e még a mai napig, mondjuk egy 5 vagy akár 10 éve nem "látott" személy, hogy mi lehet vele, mit csinálhat most, egyáltalán életben lehet -e még...


2018. máj. 28. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sok ember fordult meg az életemben, és akikkel régen beszéltem neten, elég sokat jelentettek nekem. És bár megszakadtak a kapcsolatok, de napi szinten eszembe jutnak, habár gondolom ők már rég elfelejtettek engem.
2018. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok volt, de eszembe jutottak.

Ahogy az első mondja, tuti hogy mi meg nem jutottunk eszükbe. Bár aztán kitudja :D lehet pont az a két ember írja azt,hogy "biztos nem jutottam eszébe".

2018. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor eszembe jutnak
2018. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg is levelezek 1-2 emberrel. Viszont, bármennyire is rosszindulatúnak hat ez a kijelentésem, annyira nem bánnám, ha felszívódnának. Nem azt mondom, hogy nem kedvelem őket, de annyira nem is nőttek a szívemhez. Egy fiút azonban képtelen vagyok elengedni, már hónapok óta. Ő más volt, mint a többiek, akikhez eddig szerencsém volt. Úgy éreztem, mintha megtaláltam volna a lelki társamat. Rengeteg közös vonásunk volt és még nagyjából az érdeklődési körünk is megegyezett. Tisztában vagyok vele, hogy mivel soha nem ismertem őt igazán, lehet, hogy még mindig csak egy fals kép él róla a fejemben, egy idealizált alak, amilyennek látni szeretném őt. Nem tudom mikor leszek képes végre túllépni rajta. Sajnos gyakran fog el az a gyötrő érzés, hogy többet az életben nem találkozom egy olyan sráccal, mint ő...
2018. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1, Az itteniek közül 1-2 eszembe jut, mert érdekes személynek tartottam, jó volt velük - ha rövid ideig is, de - beszélgetni;

2, Ilyen személy is van, pár. Régebben igen, érdekelt, hogy mi van vele, de mivel eléégé eltávolodtunk egymástól, így kopnak a mások iránti érdeklődési vágyam.

2018. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam rájuk gondolni, bár valószínűleg ők rám nem.
2018. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszembe jut szinte minden nap. Mondjuk még kb. egy hónapja ért véget a "barátság". Én zártam le, mikor leesett nekem, hogy azért magányos, mert saját magán kívül senki és semmi nem érdekli. Egy évig voltam lelki szemetes. Most egyenesben van az élete, remélem így is marad. Ha meg nem, majd keres valakit, akinek panaszkodhat nap mint nap.
2018. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vree ***** válasza:

“régen”


> állandóan a hálón lóg és van akit már 15 éve ismer


Neeemm...Nem mondhatnám, hogy eszembe jutnak....< 3 <;

xD

2018. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!