Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent, ha egy pasi soha...

Mit jelent, ha egy pasi soha nem nyilvánítja kia véleményét rólam, mint nőről?

Figyelt kérdés
Soha semmi erre vonatkozó kijelentést nem tesz, még véletlenül sem. Se jót, se rosszat. Semmit. Pedig elég szoros barátság volt köztünk. Más fiúbarátaimnál ehhez képest mindennaposak az ilyen irányú megjegyzések. Nem meleg (állítása szerint).
2018. máj. 29. 23:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekled, mint nő.
2018. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos...nekem a barátom csinálja ezt, ritkán dicsér vagy ilyesmi. Ettől függetlenül tudom h megőrül értem. Egyszer mondta h mióta együtt vagyunk nem létezik senki számára, csak rám tud úgy nézni, más nőkre nem. Ezt akkor mondta mikor épp összevesztünk, hibáztatás képpen. Ő ilyen fajta, alig valakiben tud megbízni, és nagyon fáj neki ha csalódik vagy megbántják. Érzékeny. Néha igénylem én is h többször dicslrjen, vicceskedve mondja csak h szép vagyok. Néha direkt kicsípem magam, a reakció h féltékeny lesz, aztán az álló farkára tolom a fenekem és meg van oldva... de olyan lágyan tud mosolyogni rám és észre sem veszi...de mindent elmond így :)


Ha vki ennyire elzárkózik az érzelemnyilvánítás elől, tuti rejteget vmit. Tetszik a srác?

2018. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kötelező véleményt alkotni mindenkiről? 21 nővel dolgozom eggyütt, nem állok le mércézni h ki milyen. Ez emberfüggő szvsz
2018. máj. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem kötelező bárkiről. De abban az esetben, ha nagyon sokat beszélgettek, általában előkerül ez a téma.
2018. máj. 30. 06:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg azért valljuk be h a férfiak szeretnek véleményt alkotni a nőkről csak úgy is. Most lehet ez annyiban kimerül h jó segge van stb. A nők is ilyenek, ez normális.
2018. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondana erről valaki egy példát? Valami külső észrevétel lenne ez? Hogy jó a hajad, szép a ruhád? Mindig azt gondoltam, hogy ezek csak udvariassági körök amiket akkor mondanak emberek, ha nincs mit mondani a másiknak de azért kedves akar lenni. Ha valakivel szorosabb vagy mindennapi a kapcsolat, akkor ezeket minek mondani?
2018. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szól semmit, az a baj, ha megdicsér, akkor nyomul rád, nektek semmi sem jó.
2018. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!