Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kössek egyetemen rendes...

Hogy kössek egyetemen rendes barátságokat?

Figyelt kérdés

1-2-3 közeli ember van, akikkel rendszeresen csinálok dolgokat, azon kívül rengeteg ilyen 'kedves ismerősöm' van, akikkel tök jól el tudok dumálni, ha összefutunk, de az nyilván nem a barát kategória.


Alapból nem vagyok az a mindenkivel bratyizós típus. Szívesen beszélgetnék új emberekkel, kötnék másokkal baráti viszonyt, de valahogy leblokkolok ilyen téren. Mit lehet tenni?



2018. máj. 30. 00:08
 1/2 anonim válasza:
80%

Ha nem vagy "bratyizós",miért akarsz új barátságokat kötni?

Amúgy meg, az a titok, hogy ne görcsölj rá. Add magad,és kész, akinek meg nem tetszik, az bekaphatja.

2018. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne új emberekkel ismerkedj ha van egy kettő akikkel rendszeresen csinálsz dolgokat, akkor inkább velük próbálj közelebbi kapcsolatba kerülni

álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen lesz de az egyetem összehozott egy olyan lánnyal akire ha 15 lennék aztmondanám, hogy ő a bestiem :D

pedig semmi különöset nem csináltunk csak év elején egy tankörbe kerültünk, majd együtt voltunk egyetemi napokon, néha egymás mellett ültünk előadásokon, aztán egyre többet beszélgettünk, elmentünk kávézni, stb. programokat csináltunk együtt nincs igazából recept

2018. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!