Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék igazi,...

Hogyan találhatnék igazi, őszinte barátokat akikre tényleg mindig számíthatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok egy rossz pali(nem ego, mindig mondják) ezért a nők mindig jönnek, ezzel nincs is semmi para,de nincs egy olyan barátom akire tényleg számíthatnék és bármikor elérhető lenne, bármit megtudnék beszélni vele,tudnánk mindig spanolni, találkozni. Mit tegyek?? BP,16/F

2018. máj. 31. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept. Próbálj nyitni új emberek felé.

Sajnos a legtöbb ember csak magával foglalkozik, ergo a másik baja nem érdekli.

2018. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Bajban ismerszik meg az ember. Állj katonának, de ne itthon, hanem külföldön.
2018. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalataim alapján ez a személy nem létezik, vagy nagyon ritka.

Eddig akit a bizalmamba fogadtam, szinte tűzbe tettem volna érte a kezem, az döfött hátba. Csak egy pl.a legjobb barátnőmmel olyan viszonyban voltunk, hogy a gyerekeimet rá mertem bízni, ha úgy alakult. Ő pedig lefeküdt az exemmel.

Tudneék még példákat írni.

Én megfogadtam soha senkit nem engedek magamhoz közel, mert eddig azokban az emberekben mindig csalódtam.

2018. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves utolsó, hogy így jártál. Engem is a legjobb barátnőm szúrt hátha.
2018. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen 99%-ban nem létezik.


Én is hittem azt, hogy a barátaim tényleg azok, de mikor nekem kellett volna segítség, szarban hagytak nemegyszer.


A párom az egyetlen, akire 100% számíthatok, meg önmagam.

2018. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan? Véletlenül!
2018. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!