Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan mondtátok el a...

Yuzu18 kérdése:

Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek, barátaitoknak, hogy a saját nemedhez vonzódsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy ideje az gondolkodok, hogyan is mondhatnám el, hogy a lányokat szeretem. Fhu ezt most jól esett így leírni. Nincs bátorságom, mivel eddig senkivel nem tudtam erről beszélni. Szóval szívesen beszélgetnék valakivel, hogy ő hogyan is érzett. Előre is köszönöm!

2018. jún. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Leirnam nekik egy bucsulevelben.
2018. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenek ők, hogy vélekednek erről. Én csak anyának merném elmondani á családból, azt is csak ha nagyon kifakadok kedvem van..(a családom nagyon keresztény) esetleg két barátnőmnek, akik leginkább közelebbiek. Valamikor olyankor, amikor este van, olyankor nyitottabbak az emberek, nem lenne annyira nehéz.
2018. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is elmondani? Ha valaki konkrétan rákérdez, az legalább annyira zavarban lesz, mivel mégiscsak magánügy. Semmit nem kell siettetni: ha mégis kapsz egy ilyen nyílt kérdést, a legegyszerűbb választ add.
2018. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát mi elhívogattuk a szüleinket vacsorára. Közelben volt a diplomaosztónk, szóval a családok repdestek az örömtől és a büszkeségtől. :D És nem sikerült letörni se.

Szinte kísértetiesen hasonló reakciók voltak mindkét esetben: "Áh, szóval ezért cserélgetted hetente a pasikat! Most már minden világos!" stb-stb. Illetve jött a cseszegetés, hogy miért nem mondtam el előbb...


Aztán idővel eljött a pillanat, hogy barátnőm szülei meghívták az én szüleimet, és aztán fordítva, és azóta szinte egybefonódott a két család.


Te mióta vársz a coming outtal? Milyen a viszonyod a szüleiddel? Van barátnőd?


26L

2018. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Ha még 18 év alatti vagy, akkor még egyelőre ne mondd el a szüleidnek, mert elég rossz következményei lehetnek! Például ha nem fogadják el a leszbikus, a homo és a bi beállítottságú embereket, akkor ne mondd még el nekik! Ugyanis rosszabb esetben nem fogják elfogadni és kitagadhatnak sajnos. Majd ha 18 éves elmúltál és el tudsz költözni, akkor esetleg utána elmondhatod nekik, addig viszont koxkázatos, pláne ha sejted, vagy ha tudod a szüleidről, hogy nem fogadnának így el téged.
2018. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!