Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

A2n1a kérdése:

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 vagyunk barátok. Az egyik barátom, hát kissé duci, ilyen géneket örökölt, és emellet egészségtelenül is eszik (1 héten 3 meki stb). Én a nagymamám génjeit örököltem (nagymamám versenyszerűen atletizált), az anyagcserém is gyors. A másik barátnőm anyukája, és nagymamája is versenyszerűen atletizált, illetve a barátnőm is atletizál, emellet alapból vékony is. Az a lényeg, hogy a ducibb barátnőm sérteget mindig minket, hogy annyira nincs alakunk, és olyan deszkák vagyunk. Most még eleve nővésben vagyunk, ő hamarabb is ért be, ráadásul a barátnőm atletizálás mellett nyilván nem fog meghízni, hogy legyen alakja. Aki sérteget barátnőm sokszor mondja, hogy szeretne lefogyni stb. mi mondtuk neki, hogy segítünk, edzünk vele, de ő nem akarja,valahol megértem, lehet neki ez kicsit ciki lenne, vagy nem mer segítséget kérni,de ha még ez is van akkor is egyedül lefogyhat, ha eddz otthon, úgy is eszik stb. De nem csinálja...

Mit csináljunk a barátnőmmel? Mit mondjunk neki, hogy megértse azt, hogy mi ilyenek vagyunk?



2018. jún. 4. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én megszakítanám vele a kapcsolatot, ha kigúnyol.
2018. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szembesíteném azzal, hogy a saját alacsony önbecsülését éli ki abban, hogy titeket oltogat. Ti se szóltok be neki, ő se tegye. Ha megsértődik és nem látja be utána se, hogy igazatok van, akkor meg nem érdemes vele foglalkozni.
2018. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit csináljatok vele? Hanyagoljátok. Ha gúnyolódik az alakotok miatt, akkor nem méltó a barátságra.
2018. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy inkább fogallkozzon magával, mert malacként senkinek nem fog kelleni.


És ennyi, ezután 100% ignorálnám. A bartánőd irigy rátok, amiért ti vékonyak vagytok, ő meg inkább zabál és hízik.


Szánalmas lúzer az ilyen.

2018. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!