Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt ami ezt a viselkedé...

Mi történt ami ezt a viselkedést eredményezi a barátomnál? Kezd tönkremenni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom akivel a gimi lat lettünk nagyon jóban. Kb 2 éve vagyunk barátok.

Egy alkalommal mikor látta, hogy nincs túl jó kedvem megkérdezte, hogy mi az én pedig elmondtam, hogy zavar benne ez meg ez. És akkor volt egy nagyon jó beszélgetésünk amiben elmondta, hogy nagyon bír, és számít rám stb tb. Ettől erősödött meg igazából a kapcsolatunk.


Viszont mostanában egyre többször nem tudom hova tenni a viselkedését, mintha olyan fellengzős lenne, nem hív el soha sehova, más barátom mellé odaül és elkezd vele beszélgetni miközben éppen és is ugyan ott vagyok, de mellém nem ül oda. Nem tudom, v tenni, hogy nekem nem szól ha többiekkel megy ide.oda vagy csak ritkán. És mostanában úgy nem is nagyon kérdez vagy beszélgetünk. Nagyon idegesít ez az egész!


Szerintetek mi a helyzet és mit kéne tennem?



2018. jún. 6. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kezd tönkremenni a kapcsolatunk?"


Nos, igen. A leírtak alapján kétségtelenül hanyatlani kezdett a barátságotok. Hogy miért tesz így, azt nem fogjuk tudni megmondani, azt csak ő tudja, hogy mi váltja ki belőle ezt a viselkedést.

2018. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne vele beszélgetned erről.
2018. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lány vagy, igaz
2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!