Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy bajban vagyok. A vonaton...

Nagy bajban vagyok. A vonaton szoktam látni egy lányt. Szeretnék lépni, de nem olyan egyszerű. Én 23 éves vagyok. Én viszont nem tudom eldönteni a korát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idősebbnek néz ki, de volt már olyan, hogy megdöbbentem egy másikról kiderült, hogy még csak 15-16 volt. A kezében igaz volt egy 8.os könyv, de az lehet, hogy abból ismétel, Attól függetlenül lehet még harmadéves is. nagyon fontos lenne ezt megbeszélnem valakivel.

2018. jún. 10. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat, ha nem szolitod le, sose tudod meg.
2018. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De kezdek belehabarodni, és nem akarok megint csalódást! Na ezt nem akarom. :)
2018. jún. 10. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:

"A kezében igaz volt egy 8.os könyv, de az lehet, hogy abból ismétel"

Ez a könyv elég erős utalás hogy mennyi a kora, de úgy tűnik te saját magad nem akarod beismerni hogy fiatal.


De szard le, a kislányok lazán beadják magukat az idősebb pasiknak.


Itt is volt már olyan kérdés ahol fiatal csajszi beleszeretett egy férfibe és vonaton találkoztak, majd a srác lekoppintotta, a csaj meg összetört mert azt hitte ez full komoly.

Hajrá.

2018. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarok pedofilnak tűnni.
2018. jún. 10. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:

nem vagy tisztában a pedofil szó jelentésével...

egy 14 éves lány már nem az a kategória, de ha neked túl fiatal ami meg is érthető, akkor meg hagyd...amúgy meg hogyan habarodnál bele, ha csak látod? ne a felszín alapján ítélj!

2018. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle.

-Szia, neharagudj de megkérdezhetem hány éves vagy?

-14 vagyok

-nahát sokkal idősebbnek tűnsz, na mindegy, szia

2018. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést egyszer már fel tetted, nem?

Amúgy meg egész egyszerűen csak kérdezd meg hány éves. Nem kell tul bonyolítani .

2018. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 he84 ***** válasza:
Kérdezd meg a korát és kész, ennyire nem kell izgulni. Belszeretni pedig nem lehet 1. látásra, legfeljebb rajongás, fellángolás lehet. Az ember a másik belső jellemébe szeret bele, nem a külsejébe! Ám az valóban jobb, ha egyelőre nem éled bele magad túlságosan.
2018. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Uh de könnyen válaszolgatják hogy csak úgy menny oda megkérdezni hány éves, mikor ha hozzájuk mennének oda egyből lekoptatnák az illetőt. :)

Más módon kell kezdeményezni. Jó lenne ha adódna egy olyan szituáció hogy leejt valamit és te tudnád felvenni neki, vagy ha tüsszent akkor szólsz hogy "egészségedre" ,esetleg ha látod hogy sok cuccal van segítesz neki felszállni, vagy ha mondjuk olvas valamit és a közelében vagy szólsz hogy "Ne haragudj, ezt a könyvet keresem mindenhol, meg tudnád mondani hol vetted?" (én konkrétan jártam így a Battle Royale-al). Sok szerencsét!:)

2018. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 he84 ***** válasza:
29%
Hát előttem válaszoló, az ilyen hízelgő szituk nem a legjobbak és főleg nem a hazugságok, hogy könyv irint érdeklődni csak ezért. Aki nem mer minden ilyen nélkül kezdeményezve kérdezni, az eléggé félős és meg is érdemli. Nyilván nem garantált a siker, ezt számításba kell venni.
2018. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!