Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régóta szeretett, nehezen...

Régóta szeretett, nehezen kiharcolt 3 barátnőm meguntak/ellenem fordultak?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi,hogy régóta jóban voltunk,döcögős volt a barátságunk,őszintén, sosem tökéletes. A sztori nagyon hosszú, nem is az a lényeg, hogy mi történt, hanem hogy tanácstalan vagyok. Rajtuk kívül sosem volt más, 3 tucatnyi ember van az osztályunkban, és így is maximum két ember van akivel úgy érzem, érdemes volna beszélni,bár velük sem lesz olyan mély kapcsolatom mint velük volt (vagyis azt hittem,hogy volt). A konkrét kérdésem,hogy mitévő legyek, hogy ne forduljak önmagamba, hogy találhatnék új embereket az életembe, vagy kellenek e egyáltalán? Beszélgetni úgy érzem, teljesen értelmetlen velük, hiszen mikor megpróbáltunk, mindent támadásnak vettek amit mondtam.

2018. jún. 11. 22:01
 1/1 Fish1 ***** válasza:
A negatív emberekkel korlátoznám a kapcsolatot, mert lelkileg lehúznak. Miből gondolod, hogy a másik 2 emberrel nem lenne jó a kapcsolat? Amit még nem értek, hogy egy "döcögős" barátság hogyan lehet mély? Nekem a kettő ellentmond. A barátság lényege az lenne, hogy segítsétek egymást amellett, hogy időt töltötök együtt és meghallgatjátok egymás bajait. Nem tudom, mit vettek támadásnak, ilyen esetben jó dolog hallani a másik fél véleményét is, legtöbb esetben szerintem egymás mellett elbeszélés van. És feltétlen muszáj az osztályból találnod valakit? Azon kívül is van élet.
2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!