Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért cikiznek a legjobb...

Bentekerrels kérdése:

Miért cikiznek a legjobb barátnőim a szőrzet miatt?

Figyelt kérdés

Lány létemre nagyon elkezdted növekedni a szőrzetem, csak a hónaljam alatt meg az intim részen, bugyiból meg fürdőnaciból is kilátszik, de szüleim mondták hogy 15 évesen még ne borotváljam mert csak megerősödik, és én se látom értelmét.


Az viszont nagyon fáj hogy a barátnőim ezért cikiznek, kigúnyolnak, röhögnek rajtam, beszólnak, meg ilyenek. Most mit csináljak? ez nagyon zavar, de ha meg elmegyek kozmetikushoz akkor az olyan mintha ők nyertek volna én pedig mindent megteszek csak hogy megfeleljek azoknak akik cikiznek. És ők voltak a legjobb barátnőim már régóta, s most ilyen hülyeségért lesz vége a barátságnak?



2018. jún. 12. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, egyszer el kell kezdeni. Nekem is azt mondták a szüleim hogy nehogy leszedjem (láb), de amikor már az egész suli, a tanárokkal együtt rajtam röhögött kénytelen voltam nekiállni, mert beláttam, hogy igazuk van. A nők szőrtelenítenek, ez az elvárás. Azt már magamtól is beláttam, hogy nagyon ciki a fürdőruha alól kiburjánzó fanszőrzet és a hónaljkutya...
2018. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél már bozótharcos, mert tényleg igénytelen, pláne strandon ha kilóg a fürdőruhából. Akkor ne borotváld, hanem gyantáztasd.
2018. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
Néhány évvel idősebb vagyok és felfázás miatt a doktornő a hasamat vizsgálta és megkérdezte az alhasamnál lévő csík mindig kicsit sötétebb,pedig nem annyira eltérő.Kérdezte szültem-e.Mondtam nem.Valószínűleg a vizsgálat szempontjából kérdezte,arra nem tért ki utána,de kicsit furcsán érintett a kérdés.
2018. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, nem erősödik meg a borotválkozástól. Ha így lenne, egy naponta borotválkozó férfinak már acél nőne az arcán és csak baltával lehetne levágni.


Azt azonban tudnod kell, hogy egy barát nem cikizne ki.

2018. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Szerezz be hajnyírót pl PHILIPS
2018. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%
QC 5115-t , azzal a testeden nullás állással levágod meg fazonra igazítod , nem veszélyes és olcsóbb mint a gyanta - borotva .
2018. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem felesleges mindened tükörsimára borotválnod,nem is bírom egy csajon. Emlős vagy elvégre,szőrös,ez természetes. Viszont tényleg igénytelen ha a hónaljad nem borotválod nőként.

A fanszőrnél szintén taszít a csupasz,nagyon kislányos nekem,de rövidre igazán vághatnád,az nagyon szexi.

2018. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes legjobb barátnőid vannak...

Ezzel együtt, elmenni a kozmetikushoz nem azt jelenti, hogy ők nyernek, hanem hogy nem egy igénytelen kölyök vagy, hanem egy fiatal lány. (15 évesen már az is lehetnél) Nőj fel, nem halsz bele.

Nem erősödik meg ha leborotválod is, kb. 14 éves korom óta borotválom, de ha nem borotválom, akkor büdös leszek. Úgyhogy ha nem borotválod le, a szag miatt is vége lehet ennek a barátságnak.

2018. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
nyird hajnyíróval rövidre az bőven jó.
2018. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is mondta anya hogy ne, de a hiusag gyozott. A baratnoid meg erettlenek. Mindenen rohogtok meg ebben a korban tekintet nelkul masokra. A sok serelem hatasara kialakul elobb utobb az empatia es majd felnottok. Majd oket is eri attrocitas. 30 evesen mar nem rohognek ilyesmiken...
2018. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!