Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fb-on van egy lány, akivel...

Fb-on van egy lány, akivel szívesen barátkoznék, hogyan írjam ezt meg neki, hogy ne tűnjek pofátlannak és félreérthetőnek?

Figyelt kérdés

Vagy egy ismerősöm a facebookon, van egy rajzos csoport ahova szoktam megosztani a rajzaimat és ő rendszeresen likeolja és követi őket, aztán ismerősnek jelöltük egymást, hogy több művemet is láthassa... ez a lány kerekesszékes, bár ez nem fontos most, a lényeg ,hogy a posztjai alapján is egy nagyon értelmes, okos lánynak tűnik, aki szeret olvasni és nagyon művelt. az elmúlt egy évben nem nagyon voltak barátaim, kissé elzárkóztam, bár pár hete szerencsére sikerült kibékülnöm egy régi barátnőmmel, aminek nagyon örülök, de szívesen fogadok még egy barátot....

szóval gondoltam arra ,hogy ráírok és megkérdezem ,hogy lenne e kedve beszélgetni és barátkozni... nem tudom ,hogy ez gáz e... de egy próbát megér, de hogyan kezdjek bele hogy ne tűnjek hü..ének vagyis furcsának?



2018. jún. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szia szerintem köszönj neki elöször :)
2018. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne gondolja azt, hogy a kerekesszék miatt csak szánalomból barátkozol vele.
2018. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!