Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szoktassam le a haverjaim...

Hogy szoktassam le a haverjaimat arról, hogy a hölgyismerőseim kapcsán "csöcsöket" emlegessenek?

Figyelt kérdés
Mindig így kérdezik: "Mekkora az új barátnőd csöcse?" Pedig nekem jobban tetszene a kérdés így: "Mekkorák az új barátnőd keblei?" Én a női mellre mindig a "kebel" szót használom, mert az elegáns csengésű, a "csöcs" szó szerintem közönséges és nagyon parasztos. De akárhogy mondom nekik, nem akarják ezt felfogni, és újra meg újra "csöcsöket" emlegetnek.

2018. jún. 13. 20:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
91%
Furcsa barátaid lehetnek. Ha ilyent kérdeznek, nem is tudom, hogy akarnék-e még velük barátkozni.
2018. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy az nincs neki, és kérdezz vissza, hogy a kebleire gondoltak-e.

Viszont ha ennyir zavar a stílusuk, talán nem kellene a barátnődről beszélgetni velük.

Vagy egyáltalán velük beszélgetni. Lehet, hogy nem a megfelelő társaságba jársz?

2018. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Kompromisszum, mostantól hívja mindenki mellnek a melleket. A csöcs elég alpári, bár a nagy mellekre simán lehet mondani, a kebel meg kifejezetten sznob, és nem is hangzik jól. Szóval itt szerintem te vagy a különc, nem ők.
2018. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Az vicces, hogy nem az zavar, hogy a barátnőd mellméretéről kérdezgetnek, hanem a szó. Mintha az tökéletesen udvarias kérdés lenne, hogy MEKKORÁK a keblei. Jézuska.

Amúgy leszoktatni nem fogod őket, mert abban a szotyikökpködő közegben elegánsabb szót használni nagyon cikinek számít.

2018. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ezt mondtam tegnap este a barátnőmnek:

"Hányszor szívtam be újra kebeled

Két halma közt felforrt lélekzetem!"

(Idézet Tompa Mihály egyik verséből)

2018. jún. 15. 05:15
 16/19 Scav ***** válasza:
A "kebel" meg sznobos. "Mell", oszt' kész.
2018. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Scav ***** válasza:
88%
Nyugalmi állapotban a vagina hosszát lemérted már?
2018. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Harmincasok vagytok? Az nem zavar, hogy kb. 14 éves gyerekek szoktak így viselkedni, mint ti? Nem kéne lassan felnőni?

Üdv: egy 31 éves férfi

2019. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bármilyen haveri társaságban nem illik még ezt a témét fel sem hozni.

Ha valaki megkérdezi , mindegy minek titulálva az már bunkóság. Ez az igazi parasztság.

2019. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!