Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb fiubaratom azt...

A legjobb fiubaratom azt mondta hogy szeret. Úgy szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és te lány vagy vagy fiú?
2018. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te erre mit válaszoltál?
2018. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg semmit... De szerintem elmondom neki hogy szeretek vele beszélni de én nem érzek iránta semmit...

És lány vagyok

2018. jún. 16. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a legegyenesebb amit tehetsz. Bár ezt a "barátságot" nem biztos hogy erőltetni kéne. Csak a srácnak lesz rosszabb.
2018. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egészséges srácok így érdeklődnek csajok iránt. Szerintem az a jó ha ezt nyíltan egyértelművé teszik, nem sunyizva arra várnak, hogy egyszer kihasználják a helyzetet, mikor éppen lelkileg kicsit megzuhanva szeretgetésre vágysz.


"Bocs, egész jó srác vagy mindenben, de nekem nem pont te kellesz."

Kb. ez olyan válasz amivel nem taposod bele a földbe, de megérteted vele, hogy nálad a mindenben legkivánatosabb kritériumnak nem felel meg. Persze ezután továbbálnak páran, mondván hogy már legutották a próbaköröket, versenyre nevezést meg nem szereztek.

2018. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 he84 ***** válasza:
Ha valóban igazi barátok, akkor emiatt nem szabadna szétszakítani ezt a barátságot! Egy egyoldalú szerelem miatt nem szabad megszakítani, hanem továbbra is ki kéne állnotok egymás mellett! Ha emiatt nem lehet többé veled, az iszonyú nagy szenvedés lesz neki. Aki csak ilyen miatt megszakítja a barátságot, az túl önző, már elnézést.
2018. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugy bssza el a csávó ezt a barátságot..... Szép.
2018. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez már a második alkalom... Tavaly is ugyan ez volt.... Es miután megmondtam neki hogy én nem akarok tőle semmit majd nem egy évig nem beszéltünk... Aztán kB 1-2 hónapja újra beszélünk... Mert ő rám írt... Tudtam hogy ennek ugyan ez lesz a vége de szeretek vele beszélgetni...
2018. jún. 16. 16:39
 9/11 he84 ***** válasza:
Csak mert szerelmes beléd, ne menekülj tőle és ne legyen az, hogy mindig ő kezdeményez! Ha igazán jó barátod, akkor nem teszel ilyet, hogy miattad jobban szenvedjen nélküled!
2018. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van velem is meg egy haverommal is...
2018. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!