Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ilyenkor mi van?

Fiúk! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hónapig beszélgettem minden nap neten, majd 2 hónap szünet... Végül én írtam újra rá, megint beszélgettünk és megkérdeztem tőle mivel lassan válaszolt hogy zavarom e és hogy hagyjam e békén, azt mondta nem, nagyon kedvel... Mondta hogy találkozzunk, érdeklődő volt, kedves, perverz stb.

De egy hete vissza se ír, nem tudom most mi van....

Nagyon hiányzik?:(

Hagyjam békén örökre, ne írják neki soha?:(((

Ő magától nekem soha sem írt, csak azért beszélt velem mert nem akart megbántani?!

*bocsi ha értelmetlen lett, és sok a szóismétlés is



2018. jún. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Őhm... Perverz?? Oké :D


Egyébként arra tippelnék, hogy nem az interneten éli az életét. Lehet élőben sokkal közvetlenebb lenne. Én fordított esetben vagyok mivel fiú vagyok, de volt olyan hogy egy lány flegmán irogatott vissza. Ha vissza írt egyáltalán...

De élőben meg nagyon közvetlen és kedves volt velem. Valaki szimplán nem tud kibontakozni interneten keresztül.

Ha felvetette a találkát, akkor említsd neki hogy miért is ne. Veszíteni valód úgy sincs..

2018. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy bele fog valaki kötni a perverz szóba;D

De már nem is válaszol és az üziket sem néz meg:(

2018. jún. 16. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart dugni, egy darabig próbálkozott, nem jött össze, elege lett, már másokkal próbálkozik. Ennyike. Egy tipp: a fiúk általában nem haverkodni akarnak a lányokkal. Bezony.
2018. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2018. jún. 16. 13:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki?:)
2018. jún. 16. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az illető interneten próbált meg barátnőt szerezni. Látta hogy nem adod magad így keresett mást. (legalábbis ez tűnik logikusnak a 2 hónap szünet miatt) Próbáld elfelejteni, sok kedves, nem bunkó paraszt fiú van akikkel ugyanúgy jól ellehetsz neten :D (akár itt is találhatsz). Ne görcsölj a srác miatt, ha nem mutat semmi érdeklődést már irántad akkor szerintem te is tegyél így. 16/f
2018. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt\ van neki barátnője... Meg is mondtam neki hogy nekem ő csak barát, utánna nem is írt viszza egy idejig .
2018. jún. 16. 19:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Róla is azt hittem hogy egy jó fej netes srác... Tévedtem:(
2018. jún. 16. 19:37
 9/9 anonim válasza:
Senki se szereti ha sokaig huzzak az agyat es ha hianyzik a szemelyes kontaktus akkor is csak egy kijelzo leszel szamara soo betuvel...
2018. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!