Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ilyennek tartanak...

Tényleg ilyennek tartanak vagy csak viccelődtek?

Figyelt kérdés
Volt egy külön csoport amibe az osztály egy része volt csak benne. Valamelyik nap rámentem a csoportra és láttam, hogy eltávolitottak. Előtte meg hát kibeszéltek, hogy nem tudom mi az hogy kiverni meg hogy én csak nézek amikor erről beszélnek. (Mert addig amig el nem távolitottak vissza tudtam nézni az üzeneteket). Attól, hogy nem beszélek róla 0-24-ben attól még tudom. Egyébként a suliban tök rendesek velem.
2018. jún. 16. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyennek tartanak. Hanyagold őket, nem a barátaid.
2018. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de vajon miért?.... Tényleg az lesz a legjobb ha hanyagolom őket (mondjuk csak ketten vannak ugyhogy nem lesz nehéz)
2018. jún. 16. 22:11
 3/9 A kérdező kommentje:
én sose beszélek ki senkit, megtartom a véleményem magamnak, de legalább most már tudom, hogy kivel kerüljem a beszélgetést.
2018. jún. 16. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztályban vannak ilyenek, hidd el nekem, nem tudhatod hogy kivel lehet és kivel nem lehet barátkozni. Szerintem hanyagold őket ezek után:)
2018. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, sunyi emberek, ne is figyelj rájuk.
2018. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek csak osztálytársak. Jó eséllyel egy-két év múlva örökre elválnak útjaitok, szóval ne búsulj ilyen szemetek után. Még hozhatja azt az élet, hogy a főnökük leszel valami általuk utált melóhelyen, szóval fel a fejjel :)
2018. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!
2018. jún. 17. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan az zavar, hogy kiraktak egy FB-csoportból, ahol egymás farokverését tárgyalják ki?
2018. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van!!
2018. jún. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!