Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért beszélget az 7-es...

Miért beszélget az 7-es barátnőm állandóan a tanárokkal?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon aggódni érte. Az osztálytársaival lassan már szóba se áll, hiába akarnak beszélni vele, vagy ha mégis akkor is csak azt meséli amit épp megtudott az egyik tanárról. Ez lehet attól hogy úgy érzi, nincsenek barátai? Vagy kisebbségi komplexus?

2018. jún. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

OFF, de muszáj megutndom. :D


"az 7-es"

Ez mit jelent?

2018. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A nevek már nem menők, ezért számkódokkal hivatkoznak egymásra.
2018. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom hetedikes akart lenni
2018. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Na vajon miért beszélget velük? Csókos, nyalis.

Nekem volt egy osztálytársam, ő is mindig olelgette, dicserte, beszélgetett a tanárokkal. Érdekes módon ő volt mindig a kedvenc.

Van hogy észre sem veszi hogy most éppen nyal, mert jószándékú stb.. de bárki tud beszélni egy tanárral, lehet egy lecke miatt kér tanácsot, de ha mindig ott van, akkor az már bajos.

2018. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

Ot most ez erdekli. En altalans felso osztalyaban tanar akartam lenni, en is szerettem a tanarok kozeleben lenni.

Lehet ezer mas oka is. Leiras alapjan rajongasnak tunik, olannak hogy el van ajulva milyen infokat lehet megtudni a tanaroktol es azt gondolja mast is erdekel ez.

(Majd jo kis mukahelyi pletykafeszek lesz :-)), elotte meg diakonkormanyzatos, hallgatoi onkormanzatos)

2018. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!