Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a legjobb lány barátomtól?

Figyelt kérdés
Pár hete véletlenül nagyon megbántottam a legjobb lány barátomat, és az óta nem beszélünk. Nem egy városban lakunk, így személyesen kicsit bonyolultabb lenne megkeresni, Interneten meg letiltott, így nem tudok írni neki. Kicsit félek is megkeresni személyesen, de nagyon szeretnék vele kibékülni. Mit tegyek most? Keressem meg személyesen, és kérjek tőle bocsánatot, vagy várjam meg, amíg ha talán újra szóba nem áll velem? Nagyon sokat jelent nekem, ő volt a legjobb barátom. 19/f

2018. jún. 17. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb lany baratod, miert nincs meg a telefonszama?
2018. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha Facebook fiókomat letiltotta akkor a telószámom talán nem? Vagy talán el sem olvassa az üzeneteimet?
2018. jún. 17. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A telószámot már csak nagyon végső esetben szokták letiltani. Maximum nem veszi fel ha megcsörgeted. De tudnunk kéne, hogy mivel bántottad meg, és akkor tudunk segiteni. Nyílván ha valami nagyon hatalmas dologgal bántottad meg akkor nem is érdemes próbálkozni hónapokig. De csak akkor tudunk segiteni, ha elmondod nagyjából a szituációt.
2018. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki írt neki bántó dolgokat Facebookon kamu profilról, valószínűleg olyan aki engem is ismer, de nem tudni pontosan ki volt. De a megérzése szerint én voltam. Utána jött az pár nappal hogy egy másik ismerősömre kiposztoltam valamit amit magára vett és ez volt a végső neki.
2018. jún. 17. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom ez nem igaz, hogy te voltál a kamu profil, a poszt pedig nem szándékosan rá irányult igaz?
2018. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen. Nem en voltam a kamu profil

A poszt meg masik haveromnak viccbol.

2018. jún. 18. 02:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor hívd fel telefonon, és hívd el valahova, hogy szeretnél vele komolyan beszélni erről az egészről, csak pár percet kérsz tőle. Mert ezt mindenképp személyesen kéne.


Neked nincs miért bocsánatot kérned, ha tényleg nem te voltál. Maximum azért, mert figyelhettél volna arra, hogy esetleg félreérthető számára az a poszt, és akkor nem rakod ki.


Mert, ha most mindenért elkezdesz bocsánatot kérni, azzal beismered, hogy te voltál mindkettő szándékosan.

2018. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel, beszélj vele, magyarázd el neki ugyan azt, mint pár sorral feljebb nekünk és a kérdésben. Hozzá teheted, hogy véletlenül sem akarnád megbántani, mert fontosabb a barátságotok. És gondolja át, hogy X év alatt amióta ismeritek egymást hányszor bántottad!? És miért pont most kezdenéd el?


Lehet kell neki utána is kis idő, ajd neki. Azért 1 héttel a beszélgetés után, ha addig nem írt ráírnék és megkérdezném, hogy hogy van. Semmi rizsa, csak egy érdeklődés. Esetleg annyit hozzá tehetsz, hogy reméled, hogy jól.

2018. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz eset, főleg ezen a téren.
2018. jún. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!