Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy hülyeséget csináltam és...

Nagy hülyeséget csináltam és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tonkrette az életem meg másokét is, ebbe nem mennék bele. Utolsó nap volt s én meg pár lány egy fogalmazzunk szépen , férfi nemiszervet rajzoltunk a táblára benne annak a lányak a nevével. Elég nagyot. Most lessz majd az évzáró és minden szülő a teremben lessz. Nagyon félek. Valaki tudna segíteni?

2018. jún. 18. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Menj be a terembe minél hamarabb és töröld le. Ha látja valaki akkor gondolkodj hangosan, hogy ezt meg ki rajzolhatta ide?! Ezzel nem hazudsz, csak terelsz. Ha csak rá nem kérdeznek.

Természetesen nem szép dolog, amit csináltatok, de pár nap múlva már senki nem fog rá emlékezni. Nem a világ vége. Csak az osztályfőnökkel ne legyen belőle konfliktus.

2018. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél be jó korán az osztályterembe; amennyire csak lehet. Ha kulcs kell hozzá; mondd meg az egyik tanárnak, hogy nagyon sürgős, élet-halál kérdése; hogy kinyissa neked az ajtót/ odaadja a tanterem kulcsát, mert amit azóta szégyellsz , vagy megbántál el kéne tüntetned a tábláról, letörölni, de nagyon gyorsan.
2018. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem fog emlékezni? Szerintem meg mindenki!

Menj be korán, és töröld le!

És ne légy ilyen gyerekes! Iskolás vagy, de máris tönkretették az életed? Halványlila gőzöd nincs még az igazi problémákról, angyalkám!

2018. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség 😃 jó az a dákó 😃 HÁBORÚT?
2018. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
!*
2018. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel csak magatokat égetitek le, de nagyon.


Szánalmas hülyegyerekek vagytok.

2018. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!