Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtetszett egy fiu akinek én...

Megtetszett egy fiu akinek én is bejöttem de. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A legjobb barátnőm falun lakik és szoktunk kijárni egy utcába(kb 2 hónapja vagy 3) s ott találkozunk a barátaival amik már az én barátaim is.Első látásra bejött egy fiu(mellesleg nagyon nagyon kedves).Hazamentem és a barátnőm kb egész este azon faggatott ,hogy mondjak róla véleményt de én csak annyít írtam a barátnőmnek vissza,hogy Nem ismerem.Nemrég mutatta a mesenger beszélgetéseit és mondta ,hogy nem is ő akart véleményt mert az a fiu s azt is láttam ,hogy írta neki hogy teteszem neki stb.ez így nagyon jó..csak van barátnője.Fogalmam sincs mióta vannak eggyüt.A nevét tudom és láttam már Instán meg minden nem tűnt túl szépnek(mellékes).Mindig amikor kint vagyok valahogy összetalálkozik sokszor a tekintetünk.Szerintetek felejtsem el?

#szerelem #vagy megse #de lehetne az #ugy utalom ezt
2018. jún. 18. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem ismertek hogy beszélgetés?

Alkalmatlanok vagytok a facén kívűl bármire.

2018. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnője van, nem vesz komolyan, én ilyenbe biztos nem mennék bele, ha tetszik, ha nem.
2018. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
15 év körüli félénk kis tini lehetsz, aki "facen" és "instán" él. Ez nem kérdés értékű probléma ne haragudj. Ennyi idős korban nekem is ez volt a legnagyobb problémám, hogy kinek tetszem, kinek nem, ha valakinek volt barátnője, természetesen ő nem volt túl szép. De felnőttem, 26 évesen mentem férjhez, nem az első kis "ovis" szerelmemhez természetesen. Hagyjuk meg ezt a kategóriát a komoly problémáknak, ez nem a tini rovat.
2018. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Édes vagy, de buta. Ha valaki a csaja mellől néz rád szépen, az csak fel akar próbálni, de nem vesz téged komolyan. Ne vedd bóknak, ha egy srác ringyónak néz.
2018. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!