Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én érzem magam rosszul?

Miért én érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Én 3 müszakban dolgozom egy gyárban. Sok hétvégi túlora is van melette. Sokszor se kedvem se energiám se idöm sincs semmire. Elég fárasztó tud lenni. "Legjobb" barátom most vègzett szakácsként az iskolába. Munkát se keres. Iskolába se sokat járt be valamikor hetekig be se járt. 2 év alatt ha 1 évet bejárt.

Mindig ki van akadva nehéz élete van mindig fáradt mindig panaszkodik mindig mindenèrt.

Közben mindig eltartsák otthon ha kell egy új telefon mindjárt megvan,ha kell új tv megvan ha kell ps4 megvan..

Társadalom is aki anyira nem lát bele a dolgaiba tisztelik szeretik.

De folyton mindenkit lehúz,behúz.

Nöket is fel tud szedni szinte simán.

Én meg viszonylag tiszteségesen élek mégsem jó annyira nekem.

Nöknèl se megyek semmire. Társadalom is alá becsül. Ha kicsit jobban belém látnak akkor màr más kép jön le rólam


2018. jún. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Irigy vagy rá, mert neki több mindene megvan, mint neked.

Mondjuk lehet tanulni kellett volna, egyetemre menni valami jó szakra, és most nem gyárban dolgoznál 3 műszakot azért, hogy ki tudd fizetni a számlákat.

Magyartanárunk mondta, hogy volt egy férfi, aki 25 évesen ment el újra érettségizni, annyira nem bírta a gyári melót már, tiszta depressziós volt tőle.

Nem érzed úgy, hogy neked is ezt kéne tenned?


A fiú meg nem fogja sokáig így folytatni. A szülők egyszer meghalnak, ha elveri az örökséget, akkor vége a jó életnek, és mehet dolgozni. Addig meg... parazita életmódot folytat, de hát ez van, nem mindig azok "nyernek", akik tisztességes életet élnek.


Én arra biztatlak, hogy irány újra megírni az érettségit, és egyetem közben meg vállalj munkát. Nem egy egyetemista dolgozik, te sem fogsz belehalni.

2018. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell egyetemre menned, érettségi után mehetsz okj-re is.
2018. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdésed: "Miért én érzem magam rosszul?"

Válaszom: mert nem a magad dolgával foglalkozol, nem vagy autonóm. Ezért.

2018. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy.

Csak zavar én mindenért megszenvedek,küzdök harcolok mégse tartok ott ahol akarok

Mások meg egy gyufát nem tesznek arréb mégis jó.

2018. jún. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!