Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben a baráti vitában kinek...

Ebben a baráti vitában kinek volt igaza szerintetek? Minden vélemény érdekel (:

Figyelt kérdés

Lány vagyok, van egy párom, és egy másik pár a baráti körünk. Páromnak haverja a srác, és nekem is jó barátnőm lett a lány.

Az idén külföldön dolgoztak, hazajöttek pár napra.

Találkoztunk esténként, de minőségi programon nem voltunk, mert a párom dolgozik és ők is elmentek ketten egy kis nyaralásra.

Pár napja beszéltük, hogy jó lenne elmenni(tegnap) valahova, csináljunk együtt ezt-azt, ha a párom is kivesz egy szabadnapot én is úgy rendezem a tanulást(vizsgaidőszakban vagyok)

Tegnapelőtt beszéltük meg a végleges helyzetet, a párom kivett egy napot tegnapra, én meg bepótoltam a tanulnivalóm. Azt mondta a lány, hogy szuper, akkor "Egész nap programozunk". Ennyiben maradtunk.


Tegnap felkelünk, olyan 11körül úgy gondoltuk már ideális lenne találkozni, csakhogy a másik lány még aludt. Olyan 12 körül beszéltünk a sráccal, azt mondta ő se éri el, valószinüleg még alszik.

Mi itthon vártunk elkészülve, hogy csak mindjárt felkel és indulunk is. Egészen délután három óráig vártunk,mire idegesek lettünk és elmentünk ketten a városba ahová indultunk. Majd pár percen belül irt a lány,hogy aludt, zuhanyzik eszik és mehetünk(még egy óra ez nála kb) Erre én kissé kiakadtam, elmondtam, hogy reggeltől várjuk és mi már eljöttünk, nem volt szép ez tőle. Ő meg idegesen visszavágott, hogy nem volt megbeszélve óra, és ő az 'egész napot' úgy értette, hogy elég 3-4 körül indulni.

Én meg miattuk kihagytam egy teljes napot a tanulásból ,a párom kivette a szabadnapját szóval a nyaralásunkból úszott el egy nap, és ő a fél napot végig aludta, úgy érzem nem neki kellene feljebb álljon.

Ő meg annyit mond, hogy nem fog bocsánatot kérni azért, mert aludt. (Éjjelente 4 óráig is Fb-zett).


Mit gondoltok erről?


2018. jún. 18. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártott volna konkrét időt megbeszélni, de az "egész nap" szerintem nem délután kezdődik! Én se vártam volna rá tovább...
2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát én meg azt gondolom erről, hogy ez a csaj nagy ívben xart rátok és én nem is barátkoznék ilyenekkel, hanem inkább jól meglennék a párommal és vele csinálnék közös programot, nem más/az ilyen "barát" kegyességére várnék!


De ti is rosszul csináltátok, mert legkésőbb aznap reggel rá kellett volna csörögni, hogy akkor indultok és kész, ha meg nem tud jönni, mert aludni akar, akkor kösz és csá - elmentetek volna nélküle és lehetett volna egy szuper napotok!


Nem baj, legközelebb okosabbak lesztek. :)

2018. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nektek van igazatok. Tök evidens hogy az "egész nap" már reggel elkezdődik. Persze ha csúszik a csaj délig az is oké de ez így amit ő csinált nagyon nem korrekt. Tudta ő nagyon is jól hogy vártok rá reggel és nem délután fogtok elindulni, csak próbálja menteni magát.
2018. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos vannak ilyen emberek. Én ezért utálok programot szervezni szinte bárkivel. Nem egyszer jártam már úgy, hogy elterveztem a napot, megyünk ide-oda, korán indulunk, egyebek. Majd jött az, hogy még dolguk van, verik a farukat és végül elment a nap nagy része a semmivel.
2018. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Na ennyit ér a nagy facebook meg internetes kommunikáció. Egy időpontot nem tudtok megbeszélni, kész röhej. Ez nem fejlődés, hanem visszafejlődés.
2018. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezek szerint nem én fújom fel és "hisztizek" ahogy ő mondja.

Nem facebookos beszélgetés volt! Épp üditőztünk, mikor beszéltük, hogy mit kell elintézzünk, hogy aznap szabadok lehessünk, miattuk.

Aztán ahogy a páromnak sikerült szabadnapot kérnie, szóltam, hogy minden oké és ő maga irta, hogy "egész nap " csinálunk valami minőségit...

Tudtuk, hogy nem koránkelő és direkt nem reggel 8kor vártuk őt készen, hanem szinte dél volt, amikor úgy gondoltuk már kezdődhetne szerinte is az "egész napos program" hivtuk is egy csomószor, de semmi.

Nagyon dühitő volt, hogy fél napig nem csináltunk semmit, mert őt vártuk és ugye úgy volt együtt, nem akartuk átvágni se őket, hogy mi hamarabb elmegyünk. De azért délután már több volt a soknál. Illetve rendesen elkezdett velem veszekedni, hogy mit hisztizek.

2018. jún. 18. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt szép dolog tőle, de az is igaz, hogy semmi konkrétat nem beszéltetek meg időpont ügyileg. Az elsődleges hiba itt van. A másik, hogy túlságosan bíztok az emberekben :D Mi már 20 perc várakozás után mentünk volna a dolgunkra, nem vártunk volna senkire. Ilyenek az emberek.
2018. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jogosan haborodtal.fol. en is utalom az ilyet. De eddig nem tudhattad, hogy ok iylenek es neki az egesz nap az az egesz estet es ejjelt jelenti valoszinuleg.

Legkozelebb mindegy kirol van szo elore es nagyon ponzosna le kell kommunikalni MIKOR talalkoztok.

Mivel igazad volt azert idegesedett be a csaj, de hat jegyezd meg, tedd zsebre egy paraszt es kesz.

Legkozelebb majd okosabb leszel.

2018. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen túlságosan bízom az emberekben, azt gondolom a barátaim, a környezetem mind korrektek és rendes emberek.

Kicsit fáj a csalódás. Ma a városában voltam,mondtam hogy elmennék köszönjek el(indultak vissza külföldre) aztmondta kell fürödjön és pakoljon mert nincs kész a csomagja, szóval egy puszi erejéig nem jött le a lakásából...

2018. jún. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!