Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzam le a csajt? 18/f

Hogyan rázzam le a csajt? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek régen tetszettem. Manapság sokat látom, beszéltünk és elvileg ő nem akar már semmit. Nos ezt én is jeleztem, de egyszerűen barátkozni sem akarok vele. Idegesít kicsit agy nm is tudom ám ő így "barátként" közelít. Hogyan rázzam le úgy, hogy ne sértsem meg?
2018. jún. 20. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Bármilyen kulturált formában is utasítanád vissza, abból bizony sértődés lenne - és valahol jogosan.


Szerintem azzal okozod a legkisebb fájdalmat mind a csajnak, mind magadnak, ha minél inkább hanyagolod őt. Keveset beszéltek, aztán odébbálsz, nem írsz neki vissza, ilyenek. Éreztesd vele, hogy nem fontos a számodra. Ha nem kap kellő figyelmet, akkor az lesz, hogy "b..szd eg magad, akkor te sem kellesz neki". És ebben a meggyőződésben letesz arról, hogy folyton utánad járkáljon.

2018. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ignorálás, tiltás és társaik.


Nekem ez vált be a legjobban

2018. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!