Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm azzal a...

A legjobb barátnőm azzal a lánnyal barátkozik aki majdnem szétszedte a barátságunkat. Mit tegyek? (Hosszú lesz, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Ugyanabba az általánosba jártunk a legjobb barátnőmmel, utolsó két évre jött hozzánk az a bizonyos másik lány. Eleinte nagyon jóban voltunk, sokat voltam vele (mert beilleszkedni nehéz és sajnáltam na meg szimpatikus is volt), 8. osztály második felétől viszont elkezdte elvenni barátnőmet tőlem (feltűnően az ő érdeklődéseit szerette meg hirtelen, ezt még barátnőm is észre vette. Aztán jött a nyár, és megtudtam hogy kibeszéltek engem chaten, hogy az a lány mennyire sajnálja barátnőmet, hogy velem kell lennie. (saját szememmel láttam) ezután megbocsájtottam barátnőmnek, de tudja nagyon jól, hogy rühellem azt a személyt, erre beközli barátnőm hogy egy csomó közös tervük van együtt a nyárra, (mellesleg sulin kívül a belvárosban is gyakran együtt vannak.) Én mondtam neki hogy rosszul esik ez az egész, de mindig azt mondja hogy én megakarom mondani neki hogy kivel legyen, pedig csak az az egy lány az akit nem akarok hogy vele legyen, mit kellene tennem? Féltékeny vagyok a lányra.

2018. jún. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

mit kellene tennem?


Felnöni!

2018. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudod ez a barátság 5 éve tart, szóval nagyon fontos nekem.
2018. jún. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!