Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha két fiú egy ágyban alszik? 17/f

Figyelt kérdés

Az ágyam egy nagy, kétszemélyes ágy. A legjobb barátomról van szó, hétvégén általában egyedül vagyok otthon (falun), ezért ő péntek délután kijön ide busszal, és vasárnap délelőtt megy haza.

Ilyenkor általában kiülünk a kocsmába, vagy fürdünk a medencében, elmegyünk házibulikba, szórakozunk.

Itt alszik általában ő is a szobámban, kétszemélyes ágyam van, úgyhogy bőven elférünk rajta.



2018. jún. 21. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

😂😂😂😂 végem van :D .

Ez olyan mintha járnátok.

2018. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végül is járunk 😂 Bulizni, inni, bulizni meg marhulni 😀
2018. jún. 21. 09:39
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Az ágy nemcsak az alvás, hanem a szex jelképe is. Ha nem akarsz lefeküdni vele, akkor inkább aludj Te a földön, ő meg az ágyadban, ez egy udvarias gesztus volna részedről,de még így is fura. Valahogy szexuális szagú ez nekem.
2018. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már, kit érdekel. Aludjon nyugodtan veled. Ez a 21. század. Ha buli van, úgy is heten alszotok egy olyan ágyon. Örülj neki, hogy van olyan barátod, akivel ilyet csinálni nem ciki.

Mellesleg a lányok is együtt alszanak, aztán azok se lettek mind leszbik, szóval, tényleg. Hajrá. Csak örülök, hogy van ilyen barátod.

2018. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
:DDDDD na most kaptok olyan válaszokat, hogy belekékültök!
2018. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs ezzel, en is aludtam mar lanykent egy csomoszor baratnoimmel es nem vagyok leszbikus
2018. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Teljesen rendben van, nyugi.
2018. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi szerintem.
2018. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi. Amúgy te nem szoktál a barátodhoz menni, mindig ő jön?
2018. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta, hogy az ágy szexuális szimbólum. Ennyi erővel, mi csináltuk már párommal a kanapén, ezentúl ne üljek rá, ha egy barát átjön és leül? Üljek a földre, mert az "udvarias gesztus"? Jesszus! Amúgy kérdező, nem mindegy, hogy vadidegenek a neten mit gondolnak arról, hogy te hogy alszol? Ha nektek kényelmes úgy, akkor aludjatok egy ágyban. Ha jól értem, nem ez lenne az első eset, miért most kezd el érdekelni, a gyakori népe mit gondol? Javaslom, hogy mihamarabb szokj le róla, sokkal gondtalanabb életet élhetsz... :D
2018. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!