Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a legjobb lány barátomtól?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon összevesztünk egy félreértett dolgon, szerintem az óta is azt hiszi, hogy én ártottam neki. Facebookon letiltott és sehogysem tudom el érni, másik városban is lakik. De nagyon kedvelem mint barát, mit tegyek most? 19/f

2018. jún. 21. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mozgass meg minden követ, közös ismerősök által pl. el tudnád érni. Vagy a közös ismerőseiteket is törölte? Az is kérdés hogy MIT TETTÉL? Mi a "félreértés" tárgya?
2018. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Hogy kell elhívni az azték indián törzsfőnököt a moziba? - Gyere el velem a moziba!"


Hogy kérj bocsánatot? Úgy, hogy odamész hozzá, és azt mondod, "bocsánat."


Persze, a dolog nem ilyen egyszerű, viszont ez a sarkítás arra szolgált, hátha úgy fogod gondolni, hogy ha bár nem is ilyen egyszerű, mint amit én írtam, viszont nem is annyira bonyolult, mint ahogy te. Nem baj, ha messze lakik, még egy 2000 forintos vonatutat is megérne, hogy visszaszerezd, nem!? Ha személyesen mész le hozzá, (mást úgysem tehetsz, ha hírtelen felindulásból nagyon ésszerű módon gondolkodás nélkül letiltott téged mindenhonnan a kisp..csa.) annak nagyobb súlya van, és már csak a gesztusból is látni fogja, hogy komolyan gondoltad, ráadásul személyesen tudjátok érdemben megbeszélni a dolgokat, anélkül hogy újabb félreértés szülessen belőle. Az ilyen korábbi helyzeteket letisztázó megbeszélések szemtől szemben a legjobbak.

2018. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nincs közös ismerősünk. Lányeg, hogy neten írt neki valaki valamit, és azt hitte, hogy én voltam.
2018. jún. 21. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj át hozzá és magyarázd el neki/kérjél bocsánatot. De most komolyan, néma gyereknek anyja se érti a szavát. Tedd amit tenned kell.
2018. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félek mit szólna ha megjelennék egyszer csak a lakásuknál.
2018. jún. 21. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak úgy kíváncsiságból: meséld már el, hogy lehet úgy írni valakinek a neten, hogy másnak higgyék a feladót, mint aki ki van írva? És mért kéne bocsánatot kérned valamiért, amit nem követtél el?
2018. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

"Pár hónapja nagyon összevesztünk"


Ha te hónapok alatt se voltál képes tisztázni vele ezt valamilyen úton módon,akkor bocs hogy ezt mondom,de szerintem ez a hajó már elment.Még ha most elé is állnál(ahogy azt max pár nap után kellett volna),elég valószínű,hogy ő ezt a barátságot már lezárta,így te már utólag hiába magyarázkodol neki a bizalmát elvesztetted,számára a mondandód csak egy "hamis barát" magyarázkodása lenne.

2018. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bonyolult elmondanom....neki időt kell ilyenkor adni annyira ismerem.
2018. jún. 21. 23:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod a címét, írj neki levelet.
2018. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha annyira ismered,akkor miért tőlünk kérsz segítséget?

Halogathatod ezt még hónapokig,hát ha végérvényesen megharagszik rád.

Letiltott mindenhonnan,de ha annyira fontos neked akkor ennyi idő alatt már rég elé állhattál volna,hogy megbeszéld ezt vele,lakjon akár milyen messze is.


Vagy szerinted ha valakit már nem lehet elérné facebookon azzal lehetetlen kommunikálni másképp?


Ha tudod hol lakik és ha szeretnéd hogy kibéküljetek,akkor egyszerűen menj el hozzá és beszélj vele.19 éves vagy,nem hiszem hogy gondot jelentene 1 napra elutaznod egy másik városba.

2018. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!