Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért beszélnek a hevaraim...

Miért beszélnek a hevaraim egymást között olyan bizalmaskodóan, elismerően, míg velem távolságtartóbbak?

Figyelt kérdés
Pedig soha nem beszéltem ki senkit, soha nem mondtam meg el bizalmas információt másnak, és ők egymásnak elmondanak dolgokat pedig több alkalommal is előfordult, hogy továbbadták az információt ami bonyodalmakat okozott.
2018. jún. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ilyenek a hevarak. Összevissza beszélnek.
2018. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haver... ez a szó a felszínes kapcsolatokra vonatkozó szó. Bizalmasan a barátok beszélnek 🙂
2018. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1


Bocsánat, elcses..ztem a kérdést. Így nem lehet válaszolni rá mert érthetetlen

2018. jún. 22. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így ismeretlenül nem lehet megtippelni sem, hogy mi bajuk lehet, miért viselkednek veled másként.
2018. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De lehetnek lehetséges okai amin esetleg elgondolkodhatnék és beugorhatna a válasz.
2018. jún. 22. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!