Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire életképtelen lenne?...

Ennyire életképtelen lenne? Van még értelme ennek a barátságnak? Meghívjam így is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálom röviden leírni a történetet. 10 éve ismerjük egymást a barátnőmmel. Neki van egy párkapcsolata,amiben nem érzi jól magát.Állandóan csak panaszkodik,de kilépni soha nem szeretne ezt így megmondta. Nekem 2 hónap múlva van az esküvőm,amire természetesen őt is meghívtam a párjával. Azonban a párjának fel se hozta,hogy megvannak hívva és kaptak meghívót..én akárhányszor kérdezem,hogy szervezzük le az éttermet most akkor jön-e a párja is vagy mi lessz,mert nekem le kell adni az étterem felé,hogy hányan leszünk..mire benyögte,hogy egyedül jön. Oké..kérdés,hogy jön le az esküvömre vidékre és ,hogy jut el majd onnan az étterembe? Annyi választ kaptam,hogy nem tudja,oldjam meg én ezt. Nem tud vezetni,nem is érdekli. Busszal se tudja,hogy letudna-e jönni..pedig van bussz.Betudna csatlakozni valakihez,de ő nem kérdez meg senkit. Ezen összevesztünk,majd nekem támadott,hogy én nem is akarom,hogy ott legyen.

Úgy érzem kinöttük egymást. Lehet ilyen?

Nagyon sokat csalódtam már benne.Pár hónapja neki sírtam el,hogy egy családtagom mit tett velem,amire ő oda se bagózott és ez nem az első esett. Aztán,amikor ezt a fejéhez vágom azt mondja,hogy pedig aranyos az illető.Majd 50x újra elmesélem neki,mire még mindig mint,ha el se meséltem volna neki.

Legutóbb meg tanácsot kért tőlem ő párkapcsolati gondok miatt,amire válaszoltam is. Nem fogadta meg. Majd 1 hónap múlva felhívott,hogy milyen jó tanácsott kapott egy fiútól. Ugyan azt mondta neki a srác,mint én.

Ennek van értelme? Meghívjam így az esküvőmre? Vagy lépjek túl ezen a barátságon?


30/N



2018. jún. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kinőttétek egymást. Egy 30 éves ember oldja meg az életét, nem neked kell megszervezni hogy jut el az esküvődre. Te meghívtad, gondolom ezer más dolgod is van, mint vele foglalkozni. Ha valaki ennyire életképtelen és mindig más oldja meg helyette a problémáit sose fog felnőni.
2018. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Le sem szar.


Én is reménykedtem sokáig, évekig, hogy na ez a barátság, ezt tartani kell. Aztán mikor huszadjára futja le ugyanazokat köröket, rájössz, csak idődet-életed rabolja.

2018. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ideje lenne kilépni ebből. 30 éves vagy, gondolom ő sem sokkal fiatalabb, de úgy viselkedik mint egy 15 éves. Nekem aztán nem lenne ilyenre türelmem.
2018. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
"nem tudja,oldjam meg én ezt." Mindig ilyen tuskó volt?
2018. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar esküvőre menni. Nem kell túlbonyolítani.
2018. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oldd meg te? Ez komoly? Ha nekem bármelyik barátnőm férjhez menne, vele együtt örülnék és segítenék neki a szervezésben, ahol csak tudok, hogy megkönnyítsem a dolgát. Nem érdekli sem az esküvőd, sem te ezt a nőt különösebben, szerintem engedd el ezt a barátságot.
2018. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elengedni..igazából már egy ideje érik ez bennem,hogy elengedem a barátságot,de valamiért mindig reagálok,ha ír vagy bármi és ugyan ott lyukadunk ki,hogy felidegesít az érthetetlenségeivel,az életképtelenségével.
2018. jún. 22. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretne menni. Szerintem kicsit neheztel is rád ok nélkül mert neked már esküvőd van, míg ő szív a párjával. Ne érdekeljen. Amúgy se hiányzik neked a hisztije meg a sértődött képe hogy elrontsa az esküvődet. Maradjon csak otthon.
2018. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigykedik valamennyire. Másrészről meg tényleg olyan mintha mindenbe belesz*rna. Tudom nehéz lehet ennyi év után de hagyd a francba.
2018. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!