Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám élvezni a...

Hogyan tudnám élvezni a nyaralást, ha ő elrontja?

Figyelt kérdés

Barátom családja nyaranta egy hetet Horvátországban szokott tölteni, és mint tavaly is, idén is meghívtak.

Barátom öccsének a barátnője viszont már a tavalyit is elrontotta számomra. 22 éves, a barátom öccse pedig 18, együtt és külön-külön is úgy viselkednek, mintha 12 évesek lennének. Egyfolytában smárolnak, hangosan röhögnek, mint két tinédzserlány, összességében nagyon idegesítőek. Emellett a kedves barátnő a hátam mögött kibeszél, mikor semmit nem vétettem ellene, első találkozásunkkor is próbáltam beszélgetést kezdeményezni, amire ő nem volt vevő.

Az a kérdésem tehát, hogy hogy tudnám figyelmen kívül hagyni őket és nem felbosszantani magam? Bármilyen tipp, ötlet, tanács?



2018. jún. 23. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem mész. Problem solved.
2018. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert szerinted az a megfelelő problémamegoldás, hogy én adjam fel a nyaralást, amit már kifizettem miközben ők jól érzik magukat nélkülem? Megmutatkozik a személyiséged elég erősen ezen a válaszon.
2018. jún. 23. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

"Megmutatkozik a személyiséged elég erősen ezen a válaszon."


Akkor menj el és bosszankodj egész nyaralás alatt, problem solved.

2018. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem, kérdező, a te személyiséged mutatkozik meg a kérdéseden.

Párod öccse és barátnője szerelmesek, jól érzik magukat, sokat nevetnek nyaralásuk alatt. Te meg ezen bosszankodsz, savanyú arccal tekintesz rájuk és az egész nyaralásra. És úgy érzed, hogy ők rontják el a te nyaralásodat.

Pedig te rontod el. Nem az volna a normális, hogy az ember, ha párjával együtt nyaral, akkor jól érzi magát és sokat nevet?

2018. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Azért van egy kis különbség aközött hogy sokat nevetnek, vagy idétlenül viháncolnak, mint a felajzott tinédzserek. Gondolom itt az utóbbiról van szó. Szerinted az is helyénvaló?
2018. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Ignoráld őket és a kedveseddel te is vihogj, smárolj, enyelegj.

Meglátod észre sem veszed milyen "ármánykodás" zajlik ellened.

2018. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne töltsétek együtt az időt, menjetek külön irányba, vagy ha az egyik páros éppen a szállodában van, a másik pár menjen el sétálni; és legközelebb próbáljátok meg külön szervezni, hogy kettesével mentek. Erre meg előbb kellett volna gondolni. De mondjuk nem tudom, hárul-e rátok bébicsőszködés. Hogy őket félnétek egyedül elengedni. De szerintem amúgy meg tudják oldani. Szóval nem kell rájuk figyelni, menjetek odébb. Ha a barátodnak is fontos a te pihenésed, kikapcsolódásod; talán megérti, hogy kettesben szeretnél lenni vele. (És romantikázni pl, nem vihogást, vihorászást, viháncolást hallgatni)
2018. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ötös: köszönöm szépen végre valaki megértette! Egy bizonyos kor felett, akármilyen jókedvű vagyok, igenis zavar a folytonos viháncolást hallgatni és az egymás szájában turkálást látni. Köszönöm!

Hetes: Köszönöm a tippet, valóban így lesz a legjobb!

2018. jún. 24. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!