Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Milyen barátságok ezek?

Figyelt kérdés

Gimit váltottam és az új gimiben év elején már jól befogadtak,bevettek a menők közé és egy ideig velük is lógtam de sulin kívül egyikük se keresett, egy két ember bekövetett instán aztán annyi. Én pedig szépen lassan kicsúsztam az úgymond menők táborából, meh igazából nem is éreztem jól magam ezért olyanok kezdtek el velem lógni akik tudjátok ilyen kirekesztett, nemtörődöm, vagy ilyen elvont társaság, és volt is egy csapat amibe benne voltam 5 jól összeszokott jó barát, elmentunk bulizni 1x aztan annyi nem is keresik a társaságom hanem inkább a legjobb bnőmét ami nekem elég rosszul esik. A legjobb barátnőm pedig(az itteni suliban)nem ér rá szünetben meg hétvégéken vagy csak azt mondja, de megértem mert otthon gondok vannak nála. A legeslegjobb barátnőm meg messzire költözött tőlem és nem nagyon beszélünk pedig várom hogy írjon mert 10/9szer én írok végül rá vagy keresem...

Azt nem tudom hogy igazából melyik a jobb, bent lenni egy nagy csapatban akik néha ugye tudjuk kibeszélik a "barátaikat" meg sok a dráma, vagy inkább kevés baráttal de velük jóban(viszont velük nehezen megoldható bármi)?

Mert az előző sulimban benne voltam a bulizós körben és most ez így rossz, egyedül meg nem fogok menni és nézni ahogy mások jólérzik magukat a barátaikkal...



2018. jún. 23. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia hát nem tudom én nem bírom a kétszínű embereket akik, ki beszélnek hátam mögött ők csak olyanokkal vannak akik éppen menők egyébként érdeklik más csak saját maguk. Insta képeket töltenek fel tökéletes szelfikről még akkor is ha nem érzik jól magukat. Kevés barát talán jobb de hát ez csak az én véleményem az a fontos hogy te jól érezd magad! Ezt neked kell tudnod melyik a jobb.
2018. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat, én nem szeretnék egy nagy csapat tagja lenni, akik "kibeszélik" egymást és sok a dráma.
2018. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!