Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szoktassam le a barátnőme...

Hogy szoktassam le a barátnőmet, hogy kerítőnöt játszon, mikor nem akarok összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
Állandóan baráti társasággal, nem-e baj, hogy ilyen-olyan ismerőse még jönne-e.. Vagy nem is szól és hoz valakit. Aztán otthagy valamilyen indokkal, én meg magyarázkodhatok, meg éghetek.
2018. jún. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha srác vagy, növessz tököt és dugd meg a tálcán kínált barátnőket.

Ha lány vagy, akkor nehogymár ne tudd meghívatni magad pár italra vagy potyakajára a srácokkal:) Még szét se kell tenned a lábad.

2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem tök jó fej a barátnőd, próbál rajtad segíteni.
2018. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megszívattam,nekem is eljátszotta párszor. Nagyon kellemetlen volt. Én egyszerűen a hozott sráccal nem foglalkoztam talán egy két mondatot váltottunk amúgy levegőnek néztem. Másnap pedig barátnőm mondja,hogy a srác tök rosszul érezte magát így meg úgy. Mondom én is. Pont ezért ne játssz kerítőnőt.


Azóta abba hagyta.


Oké jó fej akar lenni, de ezek annyira erőltetett dolgok.

2018. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanez, a csávókám elhatározta, hogy kicsinál, mert nem foglalkoztam vele. Illetve nagyon kellemetlen helyzet volt.
2018. jún. 24. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne szoktasd le. Egyszerűen mond meg neki hogy fejezze be mert erre egyáltalán nincs szükséged, nem akarod.
2018. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!