Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Tumblr-ön csendes visszahúzó...

A Tumblr-ön csendes visszahúzódó emberként találhatok normális barátokat? 30/F

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem valószínű. A Tumblr egy mikroblog-szolgáltató ami leginkább a tinilányok körében népszerű ahová kitehetik a depis világfájdalmas képeket. A kommunikáció teljesen le van minimalizálva a tartalom közzétételére és továbbosztására, tudtommal még chatfelület sincs rajta hogy bármikor könnyen-gyorsan tudj ismerkedni, hogy sokan az üzenetküldést is letiltják. Abszolút nem a te korosztályodban használatos felület.
2018. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Van rajta chat, és nem tudtam, hogy depisek használják, én pl. sorozatokból csinálok gifeket, és azokat teszem fel, és ilyen oldalakat követek. Pont azért megyek fel oda, hogy nevessek, és egyidős vagyok a kérdezővel.
2018. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ez egy generációs különbség, alattad 2-vel még azon a szinten rekedt meg az értelmi színvonal. Vagy ezek mennek, vagy a szexuális frusztrációt kiélő provokatív képek.
2018. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon fogsz találni veled egykorúakat
2018. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiatalabbakat keresek nem 30-asokat vagy idősebbeket...
2018. jún. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!