Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm mindenkinek tetszik?

Figyelt kérdés
Állandóan küldi, milyen fiúk írnak rá, és én ettől csak rosszul érzem magam. Ma ráírt egy fiú, aki nekem sokáig tetszett, hogy általános óta szereti.. és lehetönző vagyok, de én ezt nem akarom hallgatni, mert csak azt jutattja eszembe milyen szerencsétlen vagyok.
2018. jún. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit csinálni sajnos.
2018. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:
A helyett hogy szomorkodsz ezen, örülhetnél is neki hogy mások is szépnek tartják, valamit bezséld meg vele hogy ne küldje el neked ennyi az egész :)
2018. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Mutass be engem a barátnődnek! 😃


Neem, nem. ez szörnyű poén 😃



Őhmm, hát talán kérhetnéd a esgítségét, hogy hogyan nézhetnél ki te is vonzóan.

És akár azt is elmondhatod barátnődnek, amit itt leírtál nekünk. Ha tényleg a barátod, akkor megérti. Mindenképp fűzd bele, hogy amikor ő ír neked a nyáladdzó pasijairól, akkor elkeseredettséget érzel, mert te is szeret.él pasizni.

2018. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm. 2 pasim is ki akart kezdeni vele. Később megtudtam, az egyik miután szétmentünk, próbálkozott nála rendesen, szerelmes lett bele, persze az én hátam mögött. Hát sajnos önbizalom romboló pláne, ha még neked kérkedik is vele. Próbálj te is jobban kinézni. Viszont ha egy nehézbombázó, te meg nem, készülj fel, sose lesz mellette sikered.
2018. jún. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de csak azèrt tetszett mindenkinek, mert mindenki megdughatta, amikor lecsapott egy pasit a kezemről ès megdugatta vele magát megszakítottam vele a kapcsolatot.
2018. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!