Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttkori barátságok?

Felnőttkori barátságok?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsának találom, hogy az iskolák végeztével egyszerűen széthullottak az emberi kapcsolataim...hiába vállalom fel a szervező szerepét, akivel napi szinten a suliban hülyéskedtünk sem jön el és nincs kedvem már utánuk futni.


Van még valaki ilyen helyzetben? Hogy magányos de változtatna rajta a huszonéves korosztályban főként és Budapesten?



2018. jún. 28. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Pörög az élet, a munkahely új barátokat ad, a szomszédok új barátokká lesznek, a postás is lehet az új barátod, az iskola végeztével ahány sráccal jóba voltam, már mind szana szét vagyunk. (London, Szombathely, Pest), én meg falura költöztem.


Nem kell vágyni arra, ami nincs elérhető távolságban, helyette keress a környéken! :)

2018. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is szétmentünk pedig nagyon összetartó kis csapat voltunk. Az akkori legjobb barátnőmmel sem tartom már a kapcsolatot. Más lett az életünk és eltelt majdnem 20 év. Ő pl szült én nem, ez alapból elválasztja az embereket, hát még az idő. A munkahelyemen lett 1-2 ember akik fontosak az életemben, a barátaim lettek, így 40 felé ez többet jelent mint egy egykori barátság, ami 16 évesen köttetett. Ez tartósabb, más alapokon nyugszik.
2018. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 ezt hívják mázlinak. A munkahelyemen idősek vannak a postás egy kr.etén és a korábbi barátaim elkoptak mellőlem. És ez kellemetlen így nyáron, amikor nem szívesen ülnék otthon.
2018. jún. 28. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt hívják érdekbarátságoknak.


Középsuli után ami társaságunk is szétment, egyetemi is.


Egy csajszival trtom rendszeresen a kapcsolatot, mi naopnta beszélgetünk, pedig már 1000km-re élek otthonról.

2018. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hobbidnak megfelelő ismerettségi kör?

Mit csinálsz szabadidőben?

Merre laksZ?

2018. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nekem szerencsere jo barataim vannak. Altalanosbol es kozepbol is van egy tarsasag akikkrl mai napig rendszeresen beszelunk es talalkozunk. Netes ismerosokrol ne is beszeljunk.
2018. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!