Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki mit csinált? ( Bővebben lent)

Ki mit csinált? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valaki aki elveszítette már a legjobb barátját( nem halál esetre gondolok) hogy kezelte? Sikerült túllépni, esetleg talált mást?

2018. jún. 28. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet van aki kiröhög de én fél évig teljesen magam alatt voltam.

Aztán az idő meg a többi barátság enyhítette.

2018. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó ha vannak más barátaid. Így valóban könnyebb. Mi okozta azt hogy elveszítetted?
2018. jún. 28. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőm utáni napon (!) kifejtette nekem a barátnőm, aki amúgy a tanúm volt, hogy csalódott bennem, mert nem álltam a lánybúcsúmat, meg mert inkább a férjemmel voltam a vacsorán, pedig őt alig engedte el az anyja, meg amúgy is, minek mentem férjhez 20 évesen, úgyis elválunk... Nem mondom, hogy jól esett, kb fél évig kattogtam még rajta, és a mai napig eszembe jut, hogy mi volt vele akkor 10 éve, de továbbléptem. Sokat segített a férjem, és az, hogy ezt leszámítva a lehető legboldogabb voltam. Igazából most már csak az bánt, hogy az imádott esküvői képeink nagy részén ott díszeleg és életünk végéig ezt nézhetjük. 😕
2018. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szép lassan történt. Mindketten megvaltoztunk és nagyjából egy év aladt eltavolodtunk. Először csak nem keresett annyit, majd a végén már sosem ért rá velem menni ide-oda csak mindenki mással. De volt egy régebbi barátom akire egy időre újra legjobb haverok lettünk. Azóta találtam végre valakit akiről nem csak hiszem hogy a barátom. Meg azóta van egy lány aki ilyen lelkizos, olelgetos barát 😂
2018. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esett. A kollégám volt a legjobb barátom. Nagyon szeretem még most is. Mindig támasza voltam, volt csomó csalódása nők terén, mindig ott álltam ápolgattam a lelkét. Aztán összejött a mostani párjával és mindennek végeszakadt szép lassan. Félreértés ne essék nekem is van családom. De egyre kevesebbet jártunk koncertekre, kevesebbet beszélgettünk. Ő teljesen leépítette szinte a teljes baráti körét a barátnője baráti körére cserélve azt. Most is rosszul esik mikor meséli, hogy a barátnője barátaival mennek nyaralni, a barátnője barátnőjének a férjével járnak fallabdázni, közben korábban velem járt. Szar na..
2018. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ku..vajó a kérdés, nekem is aktuális. :/


Én is elveszítettem, három hónapja. Nem sikerült túllépni. Nem egy-nem két "módszerrel" próbálkoztam már, de nem sikerült túltennem magam az elvesztésén, mert egyik napról a másikra döntött úgy, hogy megszakítja velem a kapcsolatot. Igaz, hogy sok dolgot elb..sztam korábban, amiket azóta is sajnálok, és szeretnék tenni azért, hogy helyre tudjam hozni. :/ Soha nem volt még ilyen jó barátom - és - elvileg - Neki sem volt még olyan, mint amilyen én.


Én viszont - ezt már akkor is megmondtam Neki, amikor megismerkedtünk - hogy én nem egy olyan felületes "barátságokra" építő, jött-ment szar vagyok, aki csak úgy otthagyja Őt. Szükség esetén hozzám bármikor fordulhat a továbbiakban is.


Csak éppen sz..rik rám... :((((

2018. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hete lett vege a baratsagunknak, nagyon maganyos vagyok azota es iszonyat nehez nelkule, de el kell fogadnom, hogy ez van es tobbet en mar nem tudok tenni ezert a baratsagert..
2018. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!