Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a haveromnak,...

Hogy mondjam el a haveromnak, hogy tetszik a kishúga? 25/F

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy elkéne neki mondanom, de nem tudom mit szólna hozzá.

Egyébként a lány szeptemberben tölti a 15-öt, úgyhogy nem akarok tőle semmit sem. Úgysem működne a korkülönbség miatt. Igaz, érettebb a koránál, okos, értelmes, de nem vagyunk egyszinten. Gondolom értitek.



2018. jún. 29. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi értelme lenne elmondani?Szerintem ne keverjél.
2018. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Talán segítene elfelejteni. De nem tudom. Csak úgy érzem, hogy elkéne neki mondanom.
2018. jún. 29. 22:24
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

El ne mondd!

Ne legyél már hülye!

2018. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
4%
Miért kéne elfelejteni? Én pl szeretek szeretni, nagyon nagy örömet adhat, hogyha találtál valakit, aki ennyire engedi, hogy szeresd. A szeretet tök jó érzés, mégha nem is tudnál/nem is akarnál vele elképzelni semmit; akkoris nagyon fain érzés a szerelem. Szerintem tök kellemes; és tényleg tök nagy boldogságot ad, ha van, akit szerethetsz. És amúgy nem kell feltétlenül elmondanod. Szerintem ezt nem szükséges tudnia.
2018. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem akarsz tőle semmit akkor tényleg felesleges elmondani. A korkülönbség egyébként nem para, csak várj 3 évet.
2018. jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor ne mondjam el neki? De az a baj, hogy egyedül nem tudom elfelejteni őt. Próbáltam ismerkedni, de nem ment.
2018. jún. 30. 06:21
 7/24 A kérdező kommentje:
#7 Jó, tudom, hogy éretlen vagy a nőkhöz, de azért nem kéne szinte még gyereket kihasználnod, mert szánalmas vagy.
2018. jún. 30. 07:59
 8/24 A kérdező kommentje:

Bár, gondolom amilyen lúzer vagy, még egy 8, nem is, még egy 4 éves kislányt sem tudnál felszedni.


És remélem ezzel nem adtam neked egy khmm ”jó” ötletet...


Valaki jelentse kérem a 7-es válaszolót!

2018. jún. 30. 08:06
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Számomra ez undorító.


Ha nekem lenne egy 15 éves lányom...bocs még 14 majd csak szeptemberben lesz 15. Szóval ha lenne egy 14 éves gyerekem és megtudnám,hogy egy 25 éves FELNŐTT "FÉRFI" bármit is akar tőle. (Na és ugyan mit akarhat tőle..) én nagyon pipa lennék. Leülnék beszélni a gyerekemmel és elmondanám,hogy rendben, nincs akadálya ha szeretne magát barátot, ennyi idősen már érdekelheti az ellenkező nem, és szerelmes lehet az ember, de úgy gondolom a SAJÁT korosztályában keresgéljen most még. Mivel ő GYEREK! Te ha a kezeim közé kerülnél ha egy ilyen féreg a lányomat "szeretné" nem lenne karja,szeme,lába, phöcse!



Ember 11 év korkül GYEREK ÉS FELNŐTT között nincsen rendben. Ha a lányom majd 19-20 éves lesz azt csinál amit akar és kb semmi az a 10 év. De most?


Szerintem ne mondd el neki. A saját korosztályodban keresgélj egy csajt akit "szerethetsz".


F/25

2018. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#10 Nem bántásból, tényleg, de tanulj meg olvasni kérlek.


Először is, nem akarok SEMMIT sem tőle! Érted? Másodszor pedig, elszeretném őt felejteni! Ez is oké?

Tudom, hogy gyerek, pont ezért nem akarok semmit sem tőle.

2018. jún. 30. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!