Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy éltétek meg egy barátotok...

Hogy éltétek meg egy barátotok elvesztését?

Figyelt kérdés

Folyamatosan veszekedéseket generál és lassan nálam már kezd betelni a pohár, viszont elveszíteni sem akarom őt. De akárhányszor is próbálom megoldani azt a problémáját, ami éppen rájött mindig talál újat és újat (kb 1 éve ez megy).


Ti voltatok ilyen helyzetben? Mit csináltatok?



2018. júl. 2. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kell neki mondanod, hogy mi a problemad es hogy tud-e / akar-e rajta valtoztatni.


Nem tudom milyen problemait oldod meg, de altalaban az embereknek hagyni kell, hogy sajat maguk oldajak a sajat problemaikat. Persze nyilvan van kivetel, de az sem jo ha valaki tul sokat segit.

2018. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A problémái általában rólam szólnak. Talán még a levegővételembe nem kötött bele. Akárhányszor volt valami gondja velem, utána mindig próbáltam javítani rajta, hogy semmivel se bántsam meg. De utána vagy abba kötött bele, hogy miért változtam meg, vagy pedig fellelt egy újabb hibát bennem.
2018. júl. 2. 14:42
 3/5 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is. Nem akartam elveszíteni, és nagyon szerettem. Azt mondta hogy kezdjük újra, tartsunk szünetet, húztam a számat erre, gondoltam hogy ez már nem lesz az igazi. A megbeszélt szünet letelt, rá írtam, hogy oké, most mi van, aztán sokkal később rám írt hogy mekkora egy köcsög vagyok és hogy undorító amit csinálok. Nem csináltam semmit.. qwq engedd el, tanulj a hibámból.
2018. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 éve? Kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája veled és hogy te hogy tudnál ezen változtatni. Ha elmondja, próbálj meg változtatni rajta. Ha azután is beléd köt, keress új barátokat. Rossz érzés egy barátot elveszteni, de lehet mást is találni. Ha nem akarna barátkozni veled akkor azt mondaná, hogy jó ennyi volt nem vagy többet a barátja:d


Megkérdezheted azt is, hogy a barátjának tart-e téged.

2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Ha pedig folyamatosan problémázik, akkor sajnos egyszer el fogod veszteni. Az nem barátság, hogy találkoztok és már az elején beléd köt. Tényleg az a megoldás, hogy keress mást IS, attól még lehet ő akár a legjobb barátod, de ha ő ,,elhagyna'' legyen más és akkor nem lesz olyan rossz érzés...
2018. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!