Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Idegesít a legjobb...

Mit tegyek? Idegesít a legjobb barátnőm, mióta sok pénzt örökölt.

Figyelt kérdés
Nem tartotta az apjával a kapcsolatot, az mégis egyedül rá hagyott egy csomó mindent. Ingatlanok, autó, földterület, cégben rész, egy csomó pénz.. Nem henceg vele, de engem idegesít, mert én dolgozom egész életemben és sosem lesz ennyi mindenem és lehet emiatt nem tudok majd gyereket vállalni, mert én pl alibiba nem akar, pedig stabil kapcsolatom van, ő meg egyedül van, mégis ennyi mindene van. Igazságtalannak érzem
2018. júl. 3. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Értsd meg, hogy nincs beleszólásod.

Idegesítheted rajta magad, akkor sem fog rádszakadni a bank.

2018. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na látod ezért jár valakinek és másoknak meg nem.

Annyi nála is gazdagabb ember van aki örökölt. Ők miért nem zavarnak?

2018. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Elég sz.r barátnő vagy, már bocsánat. Végre neki nincsenek anyagi gondjai, ez egy tök jó dolog, erre te itt picsogsz. Nem vagy igazi barát. Nem tudsz a saját barátnőd örömének se örülni. Szánalom..
2018. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Irigy vagy és szánalmas.
2018. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

irigy vagy ez a baj

nem tudsz örülni más sikerének

az apja összeszedte ezeket és ráhagyta, te meg itt siránkozol

te meg sem érdemled a gyereket, meg semmit, csak irigykedni tudsz

jobb ha megszakítod vele a kapcsolatot, hagyd inkább békén, te túl buta vagy ahhoz, hogy barátaid legyenek

ez kb akkora hülyeség, mintha te ennyire gyereket akarsz és egy barátnőd szül egyet

ostobaság netovábbja kb

2018. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a helyében itt megszakítanáék veled MINDEN ismerettséged.


Szánalmas, irigy ember vagy, aki annak örülne, ha a barátnője legalább akkora szarban lenne, mint ő.


A csaj tud róla, mekkora szrdarabbal barátkozik amúgy?

2018. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ő választhatna, inkább visszakapná az édesapját a vagyon helyett. Nem irigykedni kell rá, hanem a saját életedből a legjobbat kihozni. Mindenkinek mást fobott a gép.
2018. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Legjobb barátnőm". Pont a hozzád hasonlók miatt nem volt soha barátnőm és nem is lesz. :D

Utálom az irigy embereket...

2018. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!