Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lánybúcsúra milyen "büntetések...

Lánybúcsúra milyen "büntetéseket" találnátok ki ha terhes a menyasszony?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell megbüntetni?
2018. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, miért kell megbüntetni, de ha terhes, akkor minek lánybúcsú? Az a lányság már elmúlt ...
2018. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Wtf...
2018. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A menyasszony helyében az első "büntetés" hallatán hazamennék, és hanyagolnám a hozzátok hasonló idióták társaságát.
2018. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó akkor úgy mondom hogy mindenkinek világos legyen mert ezek szerint még senki sem volt lánybúcsún. Ilyenkor különböző feladatokkal szokták ellátni a menyasszonyt (pl.: válaszoljon kérdésekre a párjával kapcsolatban, hámozzon lufit, egyen banánt kéz nélkül stb.) és ha egy feladtot nem sikerül teljesítenie, akkor büntetésként általában inni szoktak. Na most ez egy kismamánál nem jöhet szóba, úgyhogy ezek után kérem csak olyan írjon aki érti hogy miről beszélek, negatív kommentekre nem vagyok kiváncsi. Köszönöm!
2018. júl. 4. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

De voltunk leánybúcsún. Ott a menyasszony leány volt, nem pedig egy terhes nő. Ez egy.

Kettő: miért nem mentek el egyszerűen csak kikapcsolódni, szórakozni?


Nekem is volt leánybúcsúm, és ezeket az ostoba, ízléstelen baromságokat letiltottam. Mert nem viccesek.

2018. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a vicces. Válaszokból ítèlve nem egy generáció vagyunk. Attól hogy terhes valaki mèg " lány" mivel nem vettèk felesègül eddig. Ja ès köszi nem kell több válasz ilyen szűk látokörű emberektől. Már van válasz a kèrdèsemre. Köszi mindenkinek :D
2018. júl. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!