Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem sokára megyek középiskolás...

EgyLany132 kérdése:

Nem sokára megyek középiskolás goylataborba. Milyen saját élményetetek volt? , mievel szivattak meg? , milyen feladatok voltak! Es h nektek h tetszett?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én megbántam, hogy elmentem. Alig tudtam ismerkedni, mert állandóan feladatokat kellett csinálnunk, pisilni is úgy kéredzkedtem el, a kaja rossz volt, éheztem, éjjel fáztam a faházban és nem is hagytak aludni, mert dörömböltek az ajtón stb. Ki kellett menni és bele kellett nyúlni egy vödör moslékba és pénzérméket kellett kivenni. Én egyet se találtam, szóval lehet nem is volt, csak szívattak. Egyedül a festékcsata tetszett, de kb ennyi. Tudom, hogy nem erre kéne alapoznom, de emiatt nem megyek el az egyetemi gólyatáborba.
2018. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó élményeim voltak, bár az igaz, hogy amúgy annyira nem ismertem meg senkit, csak azokat, akik aznap szobatársaim voltak. A neveket se jegyeztem meg.

Nálunk nem voltak szívatások, csak különféle feladatok.

A koleszban aludtunk, ami jó pont, mert így meg tudtam ismerni és nem volt idegen, amikor beköltöztem.

Mi kaját nem kaptunk volna, csak az utolsó pillanatban találta ki az osztályfőnök, hogy rendeljünk pizzát.

Nem a legszebb emlékem, de nem is negatív :D

2018. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!