Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő után gáz ráírni...

Mennyi idő után gáz ráírni valakire?

Figyelt kérdés
Nem felszedni akarom az illetőt vagy ilyesmi, van párom. Csak annyi, hogy régen jóban voltunk, aztán valahogy egy idő után nem kerestük egymást. Januárban beszéltünk utoljára. Gáz lenne most ráírni? Meg mit írjak szerintetek?
2018. júl. 4. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szia. Rég nem hallottam felőled, mi újság? Nekem elég sok dolgom volt mostanában. Lenne kedved valamikor összefutni?"
2018. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem bármikor ráírhatsz az illetőre, és nem lesz gáz :D

Csupán érdemes annyival kezdeni, hogy rég beszéltünk, vagy valami hasonló, próbálj meg indokot keresni arra, hogy te miért nem írtál, vagy esetleg kérdezd meg őt, arról hogy miért nem volt ideje írni :D

2018. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, az a január amúgy sem volt olyan rég ahhoz képest, hogy cikinek érzed. Nem tudni hogy szakadt meg, könnyebb lenne válaszolni ha tudnánk az okot.

?

2018. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felpontoztam mindenkit. Semmi különösebb indok nem volt amúgy, egyszerűen csak sok dolgom volt meg neki is, és egyre ritkábban kerestük egymást, és január óta meg egyáltalán nem.
2018. júl. 4. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráírni nem gáz...de tini vagy? :)
2018. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!