Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért sértődött meg?

Most miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel azt hittem barátok vagyunk, de én többet éreztem iránta már, tudtam,hogy nem lehetne úgysem semmi,folyton a párját emlegette. Nem mondtam el neki az érzéseimet. Az utóbbi időben folyton eltolt magától, nem igazán keresett hiaba próbáltam beszélgetni vele nem nagyon vagy csak minimálisan érdekeltem. Lett nálam jobb társasága. Én elengedtem őt, nem érdekelt tovább. Töröltem az ismerőseim közül. Erre teljesen megsértődött. Számon is kért.

Miért reagál így ha már jó ideje egyáltalán nem úgy viszonyult hozzám mint ha számítanék neki?


2018. júl. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartaléknak szánt arra az esetre, ha ráunna az aktuális pasijára. Jól tetted, hogy törölted, ilyennel nem szabad semmilyen kapcsolatot tartani.
2018. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az 1essel nem értek egyet. Egyáltalán nem biztos, hogy talonban tartott. Én is tirpáknak tartanálak, olyan, mintha letagadnád, hogy ismered. Ez nem a "kellett a hely valaki másnak" kategória, nem fért volna el az ismerőseid nevei között az övé is? Inkább szánalmas.
2018. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert Ő úgy lök el magától, hogy közben nem veszi észre.

De ha te csinálod ugyanazt, csak szándékosan, akkor te egy bunkó paraszt vagy. Valahogy így működik az ilyen emberek logikája.

2018. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2, miért tirpák? Nincs köztük semmi, minek kéne jópofiznia vele? És a csaj döntése volt, hogy ne legyen köztük semmi.
2018. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert egó. Attól még hogy nem akar téged, a visszautasítás őt igenis zavarhatja...

emberismeret!!!!!!

2018. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Őshonos tirpákként vérig vagyok sértve és bocsánatkérést követelek!!!!!!4!!!44!!!! négy!!!!!4!!!!!
2018. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező, jobban is tetted, hogy koppintottad... nekem is volt egy ilyen csaj az életemben, mikor rám unt, akkor szépen megfenyegetett a pasija... gyorsan felejtsd el!
2018. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!