Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány barátotok van?

Nektek hány barátotok van?

Figyelt kérdés

Mennyi az, akivel rendszeresen tartjátok a kapcsolatot és akikben megbíztok? Valamint, mennyi ideje?


Nekem 2-3 ember van, akinek bármit elmondanék és szeretem is őket


2018. júl. 4. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy azok is barátnak minősülnek-e, akiket (egyelőre) csak a kibertérben ismerek, mert eddig még nem volt alkalmunk találkozni egymással. Ha beleszámítom őket, akkor összesen két barátom van, de a való életben olyan, akit rendszeresen látnék és tartanánk a kapcsolatot, nincsen.
2018. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

0-a

Nem bízok senkiben

Akkor örülj neki és ne veszítsd el őket :)

2018. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Azt kifelejtettem, hogy az egyik intenetes barátomat másfél éve, a másikat pedig több, mint 2 éve ismerem és napi rendszereséggel váltok üzenetet mindkettőjükkel.
2018. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
000
2018. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan igazi, segít a hullát is elásni emberre gondolok, akkor egyedül a férjemet tudom őszintén felhozni. Ő a legjobb barátom, a szövetségesem, a gyerekeim apja, minden.


De a bizalom még 2 ember felé megvan maximálisan. Őket nem hívnám ásni, de ha egy fokkal kisebb gond van akár náluk, akár nálam, akkor ugrunk segíteni. 😊

2018. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van kedve barátkozni, nekem írhat. :)
2018. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Kettő. Az egyikket két éve ismerem, ő a szobatarsam az egyetemen. Nem találtam meg egy ilyen embert akivel ennyire egyezne a humorunk és a vilagnezetunk. Remélem h egyetem után is tartani fogjuk a kapcsolatot. A másik egy gimis veterán. Öt kB hat éve ismerem.. Sajnos elég ritkán találkozunk, de nagyon örülök annak hogy miután át iskola szetvalasztott minket meg mindig tartjuk a kapcsolatot.
2018. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincsen, akinek bármit elmondanék. Egy barátnőm van, aki igazából a kollégám, azért tartjuk rendszeresen a kapcsolatot. Egy-két távolabbi barátnőm is van, akivel kb. negyedévente beszélek, de van, hogy több idő is eltelik. Magamnak való vagyok, és az életem milyensége miatt, még jobban zárkózom befelé, ami tudom, hogy nem jó, de nem tudok mást tenni.
2018. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismersz egy embert (aki a barátod) 10 éve minimum akkor szerintem nincs olyan, akinek mindent elmondanál. 2 olyan igazi barátom van akivel tartom is a kapcsolatot, az egyikkel 2016. augusztus óta a másikkal meg suli közepe óta. Az első tőlem messze lakik, lehet, hogy szánalmas, de az interneten ismertük meg egymást.. A másikat meg suliban. Megbízni mindkettőben megbízok, de azért mindent nem mondanék el.
2018. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem szanalmas, ha az interneten ismerted meg, sok esetben az meg sokkal szemelyesebb is
2018. júl. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!