Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Mit csináljak ezzel a lánnyal? Normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, illetve most már nem is tudom, minek nevezzem. Kb 1 éve lettünk jóban munkahelyen, eddig meg is voltunk úgy ahogy, de mostanában “ megkattant “. Folyamatosan irigykedik rám, mindenben versenyez velem, de szó szerint mindenben le akar nyomni, még egy sz*ros keresztrejtvény-fejtésben is versenyezni akart. Nagyon idegesít, folyamatosan nyávog, rinyál, mindenből ő jön ki szerinte rosszul, ő persze mindig csak tanácsokat ad nekem is, meg a többi barátjának is, de mi, akik szerinte élni se tudunk, nem fogadjuk meg még az ő zseniális tanácsait sem. Mostanában egyre többet érezteti velem, hogy zavarja az én népszerűségem, magasabb beosztásom, pedig én egyenrangúként kezelem őt maximálisan. Zavarja, hogy engem ismernek sokan, őt meg kevesen. Valamelyik nap elpletykált rólam egy magánéleti dolgot, és mióta számonkértem, még inkább bolond, ő van még felháborodva, folyamatosan ignorálja ha beszélgetést kezdeményezek vele, előadta munkahelyünkön is a szenvedő szűz Máriát, kb még úgy jött le, hogy én vagyok a szemétláda. Mit csináljak vele? Most már több fronton támad. Nagyon zavar. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. júl. 4. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ignoráld . Legjobb .
2018. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ilyen emberek annál inkább belelovalják magukat a szemétkedésbe, minél jobban látszik rajtad, hogy bosszantanak vele téged.
2018. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az élteti őt, ha úgy érzi, hogy minden követ meg tud mozgatni. Ignoráld.
2018. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ignoráld teljes mértékben.
2018. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!