Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti sem beszéltek már a gimis/e...

Ti sem beszéltek már a gimis/egyetemi barátokkal?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy mindenki keres mas kapcsolatot,mindig en irtam nekik, aztan mar nem. Azota mar ok se irnak, nem ertem miert van ez. Mindig mindenki mast keres egybol? Csak nalam?
2018. júl. 5. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Sokakkal jóban voltam még gimnáziumban, 3 év elteltével 2 ember maradt fent a rostán.

Az egyik a legjobb barátom lett, a másikkal alkalmanként váltok online pár szót.

A többiek lemorzsolódtak, ez így természetes.

2018. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját véleményem szerint sem azt nem tudom megérteni, aki mindenkit szó nélkül elfelejt a volt osztályából ; sem pedig azt, aki 30 darab emberrel próbál meg egy "jópofizáson" alapuló felületes kapcsolatot fenntartani a többiekkel csak azért mert "mégiscsak az osztálytársam volt".


Egyik nagyobb f..szság, mint a másik.


Úgy vélem, akik fontosak számodra, és egy tisztességes, jó embert ismerhettél meg benne, annak ne engedd el a kezét az iskola után sem, csak azért, mert már nem fogtok 24/7-ben együtt lenni minden egyes nap. Akivel - ténylegesen - barátok voltatok, és jó kapcsolat volt közöttetek, attól ne akarj megszabadulni, mert később ráb..szol. Nagyon kevés az igaz barát, olyat nem fogsz ám tudni leakasztani minden második bokorról. Egy igaz barát kincset ér. Akit meg soha nem éreztél közel magadhoz, és csak az összezártság miatt voltál vele, annak viszont nyugodtan lehet integetni, mert az meg csak negatívan hat rád, ha továbbra is az életed része lesz.


Személy szerint nekem általánosból egy sem maradt, pedig az osztály 90%-áért foggal-körömmel küzdöttem. Hiába... A középiskolából viszont - ahol igaz barátságok is szövődtek - továbbra is tartom a kapcsolatot 4-5 emberrel napi szinten, akikkel jóban voltunk. Akivel meg soha nem volt érdemi kapcsolatunk, annak meg integettem év végén.

2018. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 barátnőm maradt a gimiből, az egyetemi éveimből 1, és ez így is van rendjén. Az élet már csak ilyen, életszakaszonként jönnek-mennek az emberek, aki pedig igazán fontos és együtt fejlődtök, az marad. A minőség amúgy is mindig veri a mennyiséget. :)
2018. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!