Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért keres magának minden...

Miért keres magának minden lány meleg barátot a gyakorin?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem kekeckedni akarok, csak nem értem?

Mármint, én úgy keresek barátokat, hogy van közös pont vagy nincs közös pont, vagy legalább érdekes ember-e, de még egyszer sem jutott eszembe ismerkedéskor megkérdezni h bocs, te ugye meleg vagy? Ez totál olyan mintha mondjuk: "szeretnék egy fiú barátot, aki a nagy mellekre bukik" vagy "...lábfétise van". vagy nem tudom.

Szóval miért az a kiemelt rész h meleg legyen az illető?

Mert mondjuk fordítva, ha alibicsajt keres, hogy ne b szogassa a családja, akkor érteném, de nem ez a keresés iránya.



2018. júl. 5. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem hogy keresnének. Már a feltételezés hülyeség.
2018. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvasom el, csak a címig jutottam.


Ez is valami divat, márha igaz.

2018. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a pontozásokat.

Mi a francért keresnének meleg barátot? Ha ilyen specifikus a lány keresési feltétele az alapból hülye.

Ha meg hülyével barátkozik valaki, az is hülye.

Hülyékkel meg nem kell foglalkozni...:D

Ekkora hülyeséget.

2018. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
"MINDEN"!!!!
2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Pont ez a lényeg, hogy nem MINDEN lány hülye, hiába akarod rájukerőltetni...:D
2018. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1×-ű a képlet:

Egy kívülálló így azt látja, hogy van barát, ezért a csajra nem akar senki sem hajtani. A többi + lényegtelen.

2018. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Mert akkor elmondhatják magukról, hogy ők olyan nyitottak, hogy van egy meleg bff-ük is :D

Egyszer volt egy olyasmi kérdés az oldalon, hogy "Lányok, barátkoznátok egy fiúval azért, mert meleg?" és mindenki odaírta, hogy ahh, minden álmom egy meleg barcsi, jajj de jó, én meg egyedüliként mondtam, hogy nem, mert nem a szexuális beállítottságaik alapján választok barátokat, ha valaki nem szimpatikus, lehet felőlem akármi, nem fogok vele haverkodni. Na vajon ki lett egyedüliként lepontozva 0%-ra? :D

2018. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakorin nehéz lesz találni. Én pl azért szoktam inkább melegekkel javerkodni,mert jó fejek. A heterokat nem bírom,nem is jövök ki velük.egy meleg fiú,meg tuti nem mozdul rám stb. Lehet más is evéget keresi az ő társaságukat,mert úgy biztos megmarad a csak barátság.
2018. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!