Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is alaptalanul...

Szerintetek is alaptalanul haragudott meg rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel 3 éve ismerjük egymást. Hihetetlenül bíztunk egymásban, rengeteg közös élmény van mögöttünk. De már nem beszélünk..ennek ellenére én még mindig imádom és hiányzik.

A születésnapjára szerveztem neki bulit. Sütöttem tortát, vettem ajándékokat, kitakarítottam, kidíszítettem mindent és programokat szerveztem neki. A lehető legjobb napot szerettem volna neki okozni. Este elmentünk egy buliba. A hangulat odafele már nem volt olyan jó, valami jelentéktelenebb dolog miatt. A buliba azt vettem észre, hogy alig hagy nekem teret..Mindig a nyakamba volt kb, és állandóan szólnom kellet, ha egy sarkot arrébb akarok menni. Persze megígértük, hogy figyelünk egymásra, ilyenek. De így nem volt élvezet a bulizás,szabályok között. Barátnőmnek van pasija, és Ő úgy smárolt másokkal nyugodt szívvel, én viszont szingliként alig nézhettem rá egy fiúra...Éjjel úgy döntöttünk, hamarabb hazamennénk és írtunk egy sms-t az ismerősének, hogy jöjjön értünk. Ő 30 percen belül ott volt, az biztos. Én pont akkor belefutottam egy fiúba, és táncoltunk egy keveset, majd ki akartunk menni beszélgetni. Szóltam barátnőmnek. Kimentünk és Ő 4x hívogatott egymás után, hogy hol vagyok. Nem hallottam meg, mivel le volt némítva a telóm. De felvettem amint tudtam, és visszafele indultam. Kb 15-19 percnél nem voltam kint többet. Ő olyan hisztit vágott le...Rám se nézett, és elindult szinte futva a vakvilágba, úgy, hogy végig se hallgatott.. Kifelejtettem egy fontos dolgot az egészből! Gerincsérvvel mentem el, és hihetetlen kockázatokat, áldozatokat vállaltam be az Ő szülinapjáért, bulijáért...Akkora fájdalmaim voltak, hogy csoda, hogy egyenesen tudtam menni. De csak érte elmentem és Ő teljesen leszarta az egészet. Sőt mitőbb, észre se vette. A hazafelé úton hozzám se szólt, rám se nézett. Mivel nálunk aludt, éjjel még összepakolt és reggel az első busszal se szó, se beszéd elment. Végig se hallgatott, nem volt hajlandó megbeszélni a problémát. Mondván ez már nem oldja meg a dolgot. Miért, az segít ha ennyivel nem tisztel meg? Nem érdekelte, hogy a legnagyobb fájdalmaim közepette erőn felül dolgoztam az Ő szülinapjáért... És hogy mennyi mindent kitaláltam. Csak ott hagyott és ennyi.

Rá egy hétre találkoztunk megint. Ismét bulizni mentünk.

Ez a buli tőlem nagyon-nagyon messze volt, kb 90 kmre. De elmentem, teljesen egyedül. Az orvosom szerint csak feküdnöm szabadott volna, olyan állapotban volt a gerincsérvem...kiszakadt. Én 3 busszal mentem el, és mellette sétáltam 6 kmt. Barátnőm azt mondta Ő vonattal jön és sétáljak ki az állomásra, hogy ott találkozzunk... Odamentem nagy nehezen, életembe először voltam abban a városban. Felhívott és elkezdett velem ordibálni, hogy mekkora fogyatékos állat vagyok. Ő nem ott van. Még mindig nem mondott semmi konkrétat, hogy hol van. Legszívesebben rácsaptam volna a telefont. De velem bármit meg lehet tenni... Aztán megtaláltam. Azért küldött el a másvilágra, mert nem tudok ekkora fájdalommal és hátizsákkal átugrani egy kerítésen. És kiderült, hogy nem is vonattal jött, hanem a szülei hozták kocsival, nem tudom miért hazudott. Mivel nem tudtam átugrani a kerítésen, otthagyott. 40 perc volt, mire megtaláltam.. és csak elküldött a fenébe, mert miaz, hogy ez ennyi idő.

Este jött a buli, ott meg kellet ígérnem, hogy senkire se nézek rá, nem megyek pisilni egyedül, csak vele táncolhattam. És csak fikázni tudott. Én mindezt lenyeltem neki, és ennek ellenére próbáltam a legjobb hangulatot teremteni. Mivel color partyba voltunk, ezért mindenki festéket dobált. Én véletlenül összefestékeztem a telefonját, de csak annyira, hogy nem is látszik és semmi baja. Aztán másnap mikor ráírtam, még Ő játszotta a besértődöttet, hogy mekkora szar vagyok..Én mindent lenyeltem neki, de akkor kifakadt belőlem és leírtam neki őszintén, mennyire megbántott..

Szerintetek?



2018. júl. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Minek mentél???

Ha annyira fáj a gerinced, akkor maradj otthon és ne bulizzál.

Az első buliban én is kiakadtam volna, ha megbeszéljük, hogy hazamegyünk, ott van értünk, aki hazavisz és te meg eltűnsz és felhívni sem tudunk. Velem is volt ilyen. Mondjuk én nem hívogattam, csak simán hazamentem egyedül. Másnap kiderült, hogy egy pasival tűnt el. Aztán később ő is hazament egyedül. Egyikünk sem sértődött meg a másikra.

Ha nem tetszett a viselkedése, akkor miért mentél el a második buliba? Főleg, hogyha nem is tesz jót a gerincednek.

Azért meghallgatnám a másik felet is :)

2018. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Te gerincsérvvel nem sétálsz 6 km-t. Nekem sem sikerült még 60 métert sem. Találj ki jobbat.
2018. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1, nem a gerinc fáj ilyenkor, hanem az a testrész, amihez tartozó ideget nyom a porckorongból kitüremkedő rész. Pokoli fájdalommal jár, amit nem lehet egykönnyen csillapítani, csak a legkeményebb anyagokkal. Nekem Tramadolort írt az orvos annak idején, ez egy ópiát alapú készítmény, de ennek is mérsékelt volt a hatása. Szóval kiszakadt gerincsérvvel senki sem táncikál a dizsiben, ez orbitális nagy kamu sztori.
2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szép dolog a barátság, de egyrészt úgy látszik csak te gondolod komolyabban, másrészt olyan elvárásokat állítasz fel magad elé, amikhez még a saját egészségi állapotodat is kockáztatod.


A hosszú írásodban van egy nagyon sokatmondó mondat: "De velem bármit meg lehet tenni..."


Úgy látszik még te is érzed, hogy túl sokat nyelsz le, valamiért nem tudsz nemet mondani. Én ezt az okot keresgélném, te tudod csak miért van így. Nem hiszem hogy azért, mert félsz hogy elvesztenéd, sőt, lehet hogy igazából már utálod is. Valószínűleg inkább magaddal kapcsolatos. Talán attól tartasz, hogy azt mondják rád nem vagy elég jó barát, lehet korábban mondták is már és nem akarod, hogy megismétlődjön. Vagy félsz hogy mi lesz nélküle, a sok szép emlék tartja össze a kapcsolatot (ami mondjuk mással nem volt), vagy ledomináltak gyerekként és ezt szoktad meg. Nem tudom, nem ismerlek, csak az írás alapján ilyesmik jutottak eszembe.


A kérdés nem az, hogy kinek van igaza, hanem hogy miért engeded, hogy így viselkedjen veled? Miért nem tudsz nemet mondani, miért engeded, hogy alázzon? Ha valaki így viselkedik velem, nem az fog a fejemben járni, hogy alaptalanul haragudott-e meg, hanem hogy nem akarok vele többet találkozni, mert nem érzem jól magam a társaságában, bánt engem, fájdalmat okoz.

2018. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: Én tudom :D

Nekem nem volt, de családban volt ilyen.

2018. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idióta csicska vagy.
2018. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez termeszetes szelekcio. Azt lehet kihasznalni aki hagyja magat.
2018. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gerincsérvvel 100 métert nem sétálsz, de mindegy :D


Amúgy meg én is ordibáltam volna veled, ha cs.szel felvenni a telefont, mert "smárolgatsz".

2018. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!